Jump to content
  • 0

Edycja formularza kontaktowego


wahe

Question

Witam. Jestem tutaj nowa. Przyznaję się od razu, że nie jestem ekspertem w dziedzinie css i php. Zajmuje się robieniem stron www. Sklep jest dla mnie nowością. Założyłam temat, bo nie znalazłam odpowiedzi na forum oraz google, która pomogłaby rozwiązać mój problem.

 

Edytuję gotowy szablon i większość jakoś idzie.

 

Nie mogę sobie poradzić z edycją formularza kontaktowego.

Mój sklep: www.wahhe.vot.pl/sklep/

 

U góry po prawej (obok języka i waluty) jak klikniemy 'kontakt' jest formularz gotowy, którego chciałam edytować, ale niestety w modules/blockcontact/blockcontact.tpl i nav.tpl nic nie ma.

 

W plikach contact-form.css i cms.tpl też nic nie widzę.

 

Dodatkowo chciałabym, aby po kliknięciu 'kontakt' w menu głównym przekierowanie było również na ten formularz.

 

 

Proszę dobre dusze o pomoc.

 

Pozdrawiam

Edited by wahe (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Lokalizacja -> Tłumaczenia i teraz z listy wyierasz email, ew. szalon i jezyk - edit

 

ponizej masz wszystko do edycji

Witam. Jestem tutaj nowa. Przyznaję się od razu, że nie jestem ekspertem w dziedzinie css i php. Zajmuje się robieniem stron www. Sklep jest dla mnie nowością. Założyłam temat, bo nie znalazłam odpowiedzi na forum oraz google, która pomogłaby rozwiązać mój problem.

 

Edytuję gotowy szablon i większość jakoś idzie.

 

Nie mogę sobie poradzić z edycją formularza kontaktowego.

Mój sklep: www.wahhe.vot.pl/sklep/

 

U góry po prawej (obok języka i waluty) jak klikniemy 'kontakt' jest formularz gotowy, którego chciałam edytować, ale niestety w modules/blockcontact/blockcontact.tpl i nav.tpl nic nie ma.

 

W plikach contact-form.css i cms.tpl też nic nie widzę.

 

Dodatkowo chciałabym, aby po kliknięciu 'kontakt' w menu głównym przekierowanie było również na ten formularz.

 

 

Proszę dobre dusze o pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lokalizacja -> Tłumaczenia i teraz z listy wyierasz email, ew. szalon i jezyk - edit

 

ponizej masz wszystko do edycji

 

Tutaj sprawdziłam jest wszystko po polsku.

 

 

 

W modules/blockcontact/blockcontact.tpl i nav.tpl  zmieniłam parę rzeczy, ale też nic.

 

W contact-form.css i cms.tpln nie mam pojęcia co zmienić.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Coś mi się nie wydaje żeby w tłumaczeniach było przetłumaczone, formularz kontaktowy tłumaczy sie w Lokalizacja > Tłumaczenia > Tłumaczenia stron sklepu > Szablon > jeżyk Pl i szukasz contact-form, ewentualnie sprawdź dla innych szablonów jeśli posiadasz oraz tak jak pisałem odpowiada za to plik contact-form.tpl sprawdź w nim czy jest poprawnie napisany być może tłumaczenia sa am uwalone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Coś mi się nie wydaje żeby w tłumaczeniach było przetłumaczone, formularz kontaktowy tłumaczy sie w Lokalizacja > Tłumaczenia > Tłumaczenia stron sklepu > Szablon > jeżyk Pl i szukasz contact-form, ewentualnie sprawdź dla innych szablonów jeśli posiadasz oraz tak jak pisałem odpowiada za to plik contact-form.tpl sprawdź w nim czy jest poprawnie napisany być może tłumaczenia sa am uwalone.

 

Dzięki wielkie endriu107 za pomoc! Wszystko działa szablon przetłumaczony! Przeoczyłam ten istotny punkt. Gdzie się człowiek spieszy, tam sie...

 

Jeszcze tylko ostatnia prośba:

Dodatkowo chciałabym, aby po kliknięciu 'kontakt' w menu głównym przekierowanie było również na ten formularz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...