Jump to content
  • 0

Nie mogę dodać nowego przewoźnika


Matsu

Question

Witojcie.

 

Chcę dodać w sklepie możliwość wyboru wysyłki kurierem. Zainstalowałem moduł GlobKurier, zainstalowałem Ship2Pay, do tej pory bez problemów. Jednak kiedy chcę dodać nowego przewoźnika przechodzę przez cały proces tworzenia, określam wszystko, git-majonez, zapisuję, pojawia się na liście przewoźników - spoko. Jednak przy składaniu zamówienia do wyboru mam tylko dwie opcje dostawy, te, które stworzyłem na samym początku przy zakładaniu sklepu, natomiast trzeciej, która powinna się pojawić - ni chu chu nie widać. Sprawdzane na kilku komputerach, w tym też na komputerze spoza sieci firmowej, więc nie ma mowy żeby jakiś firewall blokował. W module Ship2Pay kurier również się wyświetla, mogę określić sposoby płatności dla niego, w miejscu gdzie mogę wybrać domyślny sposób dostawy który pokazuje się klientowi również jest dostępny, jednak nawet po wybraniu go jako domyślnego nie pojawia się.

 

Cache wyczyszczony, htaccess wygenerowane na nowo, próbowałem nawet z różnymi kombinacjami włączonych/wyłączonych modułów Ship2Pay i GlobKurier.

 

Wersja Presty 1.6.0.9

 

Help me, nie wiem co więcej mogę zrobić, a potencjalni klienci zaczynają się dopytywać o możliwość takiej wysyłki...

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Jestem idiotą - tak mogę się podsumować xD

 

Najprostsze pod słońcem rozwiązanie, które mogło być - właściciel zarządził na początku, że sklep ma mieć tylko odbiór osobisty, więc przy dodawaniu produktów, w każdym jednym przy wyborze przewoźnika zamiast zostawić sposoby wysyłki w lewej tabeli, obu dodawałem do prawej, więc dla wszystkich produktów siłą rzeczy dostępne były tylko dwie opcje. Wystarczyło opróżnić w bazie danych tabelę ps_product_carrier - i śmiga tak jak powinno ;)

 

Zostawiam rozwiązanie dla potomnych równie tępych jak ja :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...