Jump to content

Moduł DPD


Recommended Posts

Czy korzysta ktoś z tego modułu kuriera? Jak się sprawuje? Jakieś problemy z komunikacją/odbiorem/wysyłką? Będę wdzięczny za wszelkie informacje, także jak poprawnie moduł skonfigurować (na razie chcemy wprowadzić na sklepie tylko kuriera pobraniowego).

 

Dzięki za każde info :)

Link to comment
Share on other sites

APROPO

 

.... nie wiem czy tylko u mnie, ale:

modules\dpdpoland\libraries\PDFMerger\samplepdfs\three.pdf   ma konia trojanskiego

 

 

wogole przedziwna sprawa - pijany bylem czy cooo? - nigdy nie instalowalem tego modulu

i dostepny byl tylko na jakiejs jednej testowej instalce, ktora ostatnio mecze

nie widze tez, zeby byl dolaczny do instalacji

to konto testowe na linuxpl.com siedzi.....

 

ktos cos widzi u siebie podobnego?

Edited by hatak (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam,

mam umowę  DPD. Ceny bezpośrednio z DPD mam takie jak przez brokera (sendit). Umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Po podpisaniu umowy nie trzeba płacić z góry, tylko mam 14 dni po wystawieniu faktury za zrealizowane przesyłki.

Korzystam z oficjalnej wtyczki - support ze strony DPD dla wtyczki bardzo dobry.

Sama wtyczka działa ok - generuje kwity i protokoły, jest możliwość zamówienia kuriera bezpośrednio z Presty. Generuje linki do śledzenia przesyłki. Jedyny minus, to brak aktualizacji statusu przesyłki, jeżeli została już doręczona - muszę odhaczać to ręcznie.

Korzystam z 1-page checkout, przedtem miałem 5 kroków - w obu przypadkach działało bardzo dobrze. Duże możliwości ustawiania cen, darmowych wysyłek, kosztów dodatkowych.

Od strony front-endu możecie to zobaczyć z moim sklepie http://karmelowe.pl

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...