Jump to content
  • 0

Ogolne informacje do klienta w emailu


dubliner

Question

Witam,

Posiadam sklep na Presta i zaczynam dzialac lecz nie wiem gdzie ustala sie email tj. jego tresc. Poniewaz sprzedaje bilety na wycieczki musze zawrzec tam kilka waznych informacji na temat odjazdu autokarow itd.

 

Gdzie sie ustala tresc emaila dla kilentow ??

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam, tłumaczenia wiadomości e-mail znajdziesz w lokalizacja, tłumaczenia, rodzaj tłumaczenia wybierz (tłumaczenia wiadomości -email) wybierz swój szablon dla, którego będziesz zmieniać treść  jeśli jedziesz na standardowym to pozostawiasz bez zmian. Język wybierasz na Polski. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie, mam szablon PRESTACREA troche zmodyfikowany. Przy robieniu tego jak mowisz po wyborze jezyka (ang bo musze poniewaz jestem zagranica) i akceptacji mam takie info:

 

 

Some of these expressions use this special syntax: %d. 
You MUST use this syntax in your translations. Here are several examples

  • "There are %d products": "%d" will be replaced by a number.
  • "List of pages in %s": "%s" will be replaced by a string.
  • "Feature: %1$s (%2$d values)": The numbers enable you to reorder the variables when necessary.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Nie, mam szablon PRESTACREA troche zmodyfikowany. Przy robieniu tego jak mowisz po wyborze jezyka (ang bo musze poniewaz jestem zagranica) i akceptacji mam takie info:

 

 

Some of these expressions use this special syntax: %d. 

You MUST use this syntax in your translations. Here are several examples

  • "There are %d products": "%d" will be replaced by a number.
  • "List of pages in %s": "%s" will be replaced by a string.
  • "Feature: %1$s (%2$d values)": The numbers enable you to reorder the variables when necessary.

 

Połącz się przez FTP wejdź w themes twój szablon (PRESTACREA) tam znajdziesz folder mails przekopiuj go na dysk lokalny za pomocom dowolnego edytora możesz zmieniać treść swoich wiadomości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Połącz się przez FTP wejdź w themes twój szablon (PRESTACREA) tam znajdziesz folder mails przekopiuj go na dysk lokalny za pomocom dowolnego edytora możesz zmieniać treść swoich wiadomości.

Dziekuje serdecznie za pomoc :) O to mi chodzillo zeby moc sobie edytowac.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziekuje serdecznie za pomoc :) O to mi chodzillo zeby moc sobie edytowac.

Jeszce malutkie pytanie jesli mozna. Choc to nie ten temat ale zapytam. Jak zmienic adres email ten do panelu admina. Musze zmienic email ale nie chce instalowac wszystkiego jeszcze raz bo za duzo pracy z tym. Jest jakis sposob? email nie tylko do kontaktu ale ten glowny na ktory przychodza wszelkie informacje ze sklepu - zmowienia etc..Ten ktory podaje sie podczs instalki.

Edited by dubliner (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeszce malutkie pytanie jesli mozna. Choc to nie ten temat ale zapytam. Jak zmienic adres email ten do panelu admina. Musze zmienic email ale nie chce instalowac wszystkiego jeszcze raz bo za duzo pracy z tym. Jest jakis sposob? email nie tylko do kontaktu ale ten glowny na ktory przychodza wszelkie informacje ze sklepu - zmowienia etc..Ten ktory podaje sie podczs instalki.

Wejdź w preferencje kontakt sklepu tam zmienisz adres na, który mają przychodzić zamówienie.

Edited by Hardzik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wejdź w preferencje kontakt sklepu tam zmienisz adres na, który mają przychodzić zamówienie.

ale czy ten nowy email bedzie jednoczesnie moim nowym loginem do panelu admina czy tylko do zamowien ?

 

Niestety tak nie jest. Zarejestrowalem nowe konto email i wpisalem w tym co podales. Nie dziala. Dziala tylko to co bylo na poczatku instalacji. Jak mozna zmienic email dostepowy do panelu admina ?

Edited by dubliner (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

ale czy ten nowy email bedzie jednoczesnie moim nowym loginem do panelu admina czy tylko do zamowien ?

 

Niestety tak nie jest. Zarejestrowalem nowe konto email i wpisalem w tym co podales. Nie dziala. Dziala tylko to co bylo na poczatku instalacji. Jak mozna zmienic email dostepowy do panelu admina ?

W panelu administracyjnym wejdź w moje ustawienia i zmień e-mail na ten ,który zmieniłeś dla zamówień.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W panelu administracyjnym wejdź w moje ustawienia i zmień e-mail na ten ,który zmieniłeś dla zamówień.

Niestety nie moge tego znalesc.

Mam po ang ale nie ma tam \moje ustawienia/.  Dodtakowo stala sie rzecz conajmniej dziwna. Zarejestrowalem wczoraj nowy email i podalem go na stronie" Zaawansowane parametry->E-mail i teraz chce wrocic/ wpisac ten ktory podaje podczas rejestracji (spowrotem) ale nie da sie. Zapisuje zmiany ale po zmianie mam caly czas ten nowy.

Teraz nie wiem jak podac ten stary nawet.

 

menu.jpg

Edited by dubliner (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...