Jump to content
  • 0

Some tabs could not be loaded - problem


gabx

Question

Cześć,

 

Stosunkowo niedawno otworzyłam swój sklep na Presta Shop. Wszystko ładnie, pobawiłam się w stylu, wygląda pięknie - chciałam więc rozpocząć dodawanie produktów.

Jednak tak jak wcześniej nie miałam ani jednego problemu z panelem administracyjnym (prócz tego, że kompletnie nie widziało że dodaję favicon i musiałam manualnie go wstawiać, ale to mniejsza o to) tak przy ustawianiu kosztów wysyłki jakiekolwiek ustawienia znikły, a pojawił mi się taki oto komunikat:

BtmLDwk.png

 

Po wciśnięciu kombinacji crtl+shift+j:

WN69Wlo.png

 

Nie jestem wielkim programerem, znam się bardziej na css i html, niż plikach które fundowała Presta, ale jestem prawie pewna, że grzebałam tylko w folderze /themes/ i podfolderach  css oraz modules. Z plików wyświetlanych w ów folderze kombinowałam jedynie na bazie header.tpl, product.tpl i index.tpl (tutaj tylko po to by dodać własne linki). 

Presta 1.6, edytowany darmowy szablon IKON, hosting u nazwa.pl, serwer hosting house, korzystam z Chrome - niestety nic więcej nie powiem, gdyż w temacie obeznana nie jestem, o ile ktoś na skróty wyjaśni mi czym co sprawdzić.

 

Jest to dla mnie bardzo ważne więc gdyby ktoś odnalazł solucję byłabym dozgonnie wdzięczna gdyż choć mi stosunkowo nie utrudnia to pracy, tak nie tylko ja będę korzystać z Presty + boję się by po czasie nie zaczęły się inne problemy.

Edited by gabx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...