Jump to content
  • 0

Pomocy - logowanie nie działa


Matsu

Question

Witam.

 

Dzisiaj rano chcąc zalogować się do swojego sklepu (normalnie, jak klient) nie udało mi się to. Backoffice działa normalnie.

 

Klikam Logowanie -> wpisuję mail i hasło, klikam Zaloguj i... strona się odświeża, a ja nie zostałem zalogowany. Dane na pewno są poprawne, ponieważ po wpisaniu kombinacji mail-inne hasło pokazuje się błąd.

 

A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że w backofficie sprawdziłem swoje konto klientowskie i Ostatnia wizyta zarejestrowana jest właśnie na dzisiaj, na pierwszą błędną próbę logowania.

 

Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? W piątek sklep działał jeszcze normalnie.

 

Sklep www.erfarb.com.pl

Presta 1.6.0.9

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Dodatkowo zresetowałem moduł, nic to nie dało, natomiast gdy wszedłem w LiveEdit w modułach - zaskoczenie - normalnie pokazuje, że jestem zalogowany. Zgłupiałem...

 

EDIT:

Wychodzi na to, że to coś z moim Chromem. Sprawdziłem na IE i zalogowało się bez problemu, na innym komputerze, również na Chromie także udało się zalogować. Natomiast wychodzę z założenia, że jak coś nie działa na jednym komputerze, nie będzie działało też na kilku innych.

 

W związku z tym mam prośbę - jeśli ktoś będzie miał wolne dwie minuty, niech wejdzie na www.erfarb.com.pl i spróbuje się zalogować

L: [email protected]

H: aaaaa

I napiszcie mi proszę czy się udało czy nie, i na jakiej przeglądarce próbowaliście. Dzięki z góry :*

 

Problem naprawiony - wystarczyło, że wyczyściłem cookies i dane przeglądania w przeglądarce i zaczęło śmigać. Co moim zdaniem w ogóle nie powinno mieć wpływu, ale co zrobić ;)

Edited by Matsu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...