Jump to content
  • 0

Problem z tłumaczeniem - wiadomości powiązane z działaniem systemu - zdublowane


danterape

Question

Witam,

 

w panelu administracyjnym przy przypadkowym wklejeniu plików do katalogu mails/pl zamiast modules/auctions/mails/pl pojawiło mi się

 

WIADOMOŚCI EMAIL POWIĄZANE Z DZIAŁANIEM SYSTEMU  MAILS/PL/
 
16  Wiadomości email powiązane z działaniem systemu 16 brakujące tłumaczenie(a)
 
backoffice_ended
backoffice_new_offer
customer_ended
customer_highest_offer
customer_new_offer
customer_not_won
customer_overbidden
customer_won
 
 
i jak to rozwijam pojawia się error 404 a nie mogę w ogóle otworzyć tłumaczeń maili związanych z tym modułem o identycznej nazwie, czyli trochę się jakby to w systemie zdublowało i zwiesiło mi tłumaczenia.
 
Proszę o pomoc jak to przywrócić do stanu poprzedniego tak aby nie czytał mi tych tłumaczeń w ogóle z folderu mails/pl które on jakby już u siebie zakodował że niby powinny tam być
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

to kupiony moduł przeze mnie, jako dodatkowy

Mianowicie w dziale
Lokalizacja -> Tłumaczenia -> Rodzaj tłumaczenia : Tłumaczenia wiadomości e-mail -> Szablon - domyślny -> Język - obojętny

po kliknięciu opcji modyfikuj w dziale E-maile modułu - auctions - żadna z opcji się nie rozwija. (poniżej wyjasniłem)

Problem wynika prawdopodobnie z tego, iż wgrałem folder mails (tłumaczeń aukcji) do katalogu głównego zamiast do modules/auctions/mails, przypadkiem oczywiście.

Presta przyjęła że to tam ma być i teraz
1) w emailach powiązanych z działaniem systemu mam błąd 404 przy tłumaczeniu aukcji (bo oczywiście tam ich nie ma)
2) natomiast przy e-mailach modułach w rubryce auctions żaden mail się nie rozwija do tłumaczenia. 

 

 

WIADOMOŚCI EMAIL POWIĄZANE Z DZIAŁANIEM SYSTEMU  - GDZIE ZNAJDE EWENTUALNIE MOŻLIWOŚĆ USUNIĘCIA POSZCZEGÓLNYCH TŁUMACZEŃ (całkowicie, nie mowie o kasowaniu treści)

Edited by danterape (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...