Jump to content
  • 0

Presta 1,609 problem z koszykiem zakupowym


anelsklep@anel.sklep

Question

Witam

Mam problem i zarazem pytanie.

Opis 

Zainstalowałem sklep na czystej bazie, dokonałem wstępnych ustawień i zacząłem testy. Problem pojawił się podczas rejestracji. Po zarejestrowaniu klient loguje się i wyświetla ustawienia swojego profilu i jest ok. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu nie wyświetlają się strony z profilem. Pomaga usunięcie koszyka zakupowego ze statusem ID zamówienia "Nie zamówione", po usunięciu ponownie można oglądać strony profilu użytkownika. Pozostawiłem w bazie przykładowy towar, lecz nie ma możliwości dodania go do koszyka, podobnie jak poprzednio nie wyświetla się koszyk klienta, sprawdzałem i standardowe 5 kroków zakupów i zakupy na jednej stronie. Standardowy szablon, standardowe moduły, tylko przetłumaczone na język polski.

W konfiguracji presty 1,6 jestem totalnym laikiem i nie dokońca wiem gdzie szukać błędu. Podpowiedzią może być komunikat podczas dodawania produktu do koszyka "Impossible to add the product to the cart.

textStatus: 'error'
errorThrown: 'Internal Server Error'
responseText:"

mnie to nic nie mówi.

 

Może mi ktoś pomóż w rozwiązaniu problemu?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam

Mam problem i zarazem pytanie.

Opis 

Zainstalowałem sklep na czystej bazie, dokonałem wstępnych ustawień i zacząłem testy. Problem pojawił się podczas rejestracji. Po zarejestrowaniu klient loguje się i wyświetla ustawienia swojego profilu i jest ok. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu nie wyświetlają się strony z profilem. Pomaga usunięcie koszyka zakupowego ze statusem ID zamówienia "Nie zamówione", po usunięciu ponownie można oglądać strony profilu użytkownika. Pozostawiłem w bazie przykładowy towar, lecz nie ma możliwości dodania go do koszyka, podobnie jak poprzednio nie wyświetla się koszyk klienta, sprawdzałem i standardowe 5 kroków zakupów i zakupy na jednej stronie. Standardowy szablon, standardowe moduły, tylko przetłumaczone na język polski.

W konfiguracji presty 1,6 jestem totalnym laikiem i nie dokońca wiem gdzie szukać błędu. Podpowiedzią może być komunikat podczas dodawania produktu do koszyka "Impossible to add the product to the cart.

textStatus: 'error'

errorThrown: 'Internal Server Error'

responseText:"

mnie to nic nie mówi.

 

Może mi ktoś pomóż w rozwiązaniu problemu?

jaki hosting ? u kogo ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Server w prywatnej firmie Miazga.biz ale istnieje możliwość zmiany konfiguracji servera, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Jeżeli coś pomoże w rozwiązaniu problemu to zauważyłem że po błędzie podczas dodawania produktu do koszyka generowane są 2 koszyki zakupowe ze statusem "Nie zamówione" o tym samym ID. Ponowne logowanie kończy się wyświetleniem białej strony. Po wylogowaniu klienta już nie możliwe jest ponowne zalogowanie chyba że usunę koszyki zakupowe.

Można przetestować www.anel.sklep.pl sklep w fazie testowej 1 produkt, 1 klient.

W trybie debugowania: 

Warning: include_once(/home/anelsklep/public_html/anel/modules/avalaratax/avalaratax.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/anelsklep/public_html/anel/override/classes/Cart.php on line 100

Warning: include_once(): Failed opening '/home/anelsklep/public_html/anel/modules/avalaratax/avalaratax.php' for inclusion (include_path='/home/anelsklep/public_html/anel/tools/htmlpurifier/standalone:.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/anelsklep/public_html/anel/override/classes/Cart.php on line 100

Fatal error: Class 'AvalaraTax' not found in /home/anelsklep/public_html/anel/override/classes/Cart.php on line 103
Edited by [email protected] (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...