Jump to content
  • 0

Przywrócenie CMS (Przeczytaj Warunki Świadczenia Usługi)


c64girl

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W preferencje > zamówienia masz opcje wyboru strony która ma się wyświetlać.

 

Dzięki za pomoc. Mimo że ten sklep jest darmowy co mnie cieszy to i tak wszystko jest zaszyte w innych zakładkach lub w modułach odpowiadających za coś np na głownej stronie 99,9% pytań na forum jest gdzie coś sie znajduje aby to edytować czy wykasować...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak zgodzę się z tym, jednak z doświadczenia wiem że jakby osoby które zadają pytania wcześniej dokładnie przewertowali zaplecze sklepu i zobaczyli by na ftp jak wyglądają katalogi i budowa presty to pytań było by znacznie mniej. Niestety nie każdemu sie chce poszperać w sklepie czy na forum i pierwsze co robią to zadają pytania, jeśli jakieś pytanie jest powtarzane 3 - 4 raz w tym samym  tygodniu to za pewne nie zostanie na nie udzielona żadna odpowiedź ponieważ odpowiadającym sie nudzi pisać w koło to samo.

 

I tak dla przykładu pytanie i odpowiedź dzieli 1 godzina, przeglądając zakładki po 5 minutach w zapleczu sklepu trafiłabyś na rozwiązanie, a ile radości jak się samemu do czegoś dojdzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak zgodzę się z tym, jednak z doświadczenia wiem że jakby osoby które zadają pytania wcześniej dokładnie przewertowali zaplecze sklepu i zobaczyli by na ftp jak wyglądają katalogi i budowa presty to pytań było by znacznie mniej. Niestety nie każdemu sie chce poszperać w sklepie czy na forum i pierwsze co robią to zadają pytania, jeśli jakieś pytanie jest powtarzane 3 - 4 raz w tym samym  tygodniu to za pewne nie zostanie na nie udzielona żadna odpowiedź ponieważ odpowiadającym sie nudzi pisać w koło to samo.

 

I tak dla przykładu pytanie i odpowiedź dzieli 1 godzina, przeglądając zakładki po 5 minutach w zapleczu sklepu trafiłabyś na rozwiązanie, a ile radości jak się samemu do czegoś dojdzie :)

 

Może i bym trafiła ale szukała bym z 2 godziny bo jest tam tyle opcji i są one rozrzucone po całym sklepie że trudno coś znaleźć. Co do pytania szukałam za pośrednictwem forum swojego pytania i odpowiedzi nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...