Jump to content
  • 0

Wyswietlanie ceny zbiorczej za wybraną ilość


jano433

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam, czy jest możliwość by Presta po zmienieniu ilości zmieniała również na bieżąco cenę zbiorczą (cena jednostkowa razy ilość)?

Normalnie tak wyświetla, dodaję kolejny przedmiot do koszyka to sumuje to wszystko.

 

www.camit.pl czy o to Ci chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie, chodzi mi o to by główna cena wyświetlana nad wyborem ilości aktualizowała się jeszcze przed dodaniem do koszyka, tak żeby klient wiedział za jaką kwotę towar zamawia.

tak sie chyba nie da ... o ile w ogóle dobrze zrozumiałem, trzepie ten system od tygodni i to o czym Ty mówisz to ciężka sprawa,i trochę bez sensu, bo wchodząc na strone przedmiotu koszyk od razu mi sięjak by zapełnia, cenę zobaczy dopiero po dodaniu do koszyka, przed nie ma możliwości. moze Sobie jedynie przykalkulować, aha mam 400 zł to jak dodam to będzie 450 . niestety ale to musi klient użyć mózgu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mowa o tego typu modyfikacji:

- od 20: 5,55 zł / szt

- od 40: 5,50 zł / szt

- od 50: 5,45 zł / szt

 

??

Tobie chodzi o rabaty, to na stale jest wyswietlane 19 zł ( -2% 18 zł ) , taka obnizka cen, co do tej aktualizacji po najechaniu to musisz pytać kogoś bardziej zaawansowanego w te klocki, ale podejrzewam ze potrzebujesz modułu jakiegoś do tego.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...