Jump to content
  • 0

Dostosowanie szerokości .container


mefimess

Question

Witam ponownie. Chciałbym serdecznie prosić o pomoc, w jaki sposób mogę zmienić szerokość pojemnika .container. Chodzi o to, że zmieniłem sobie ilość wyświetlanych produktów na stronie na 2 w rzędzie, mają one mieć szerokość po 320px oraz tyle samo wysokości. Z tym sobie bez problemu poradziłem. Jednak w/w pojemnik .container ma tak jakby jakiś padding lub coś podobnego, przez co powstaje z prawej strony biała 'dziura'. Kiedy zmieniam jego szerokość to cała strona się skaluje i obrazki się zmniejszają więc de facto dziura dalej zostaje. Już nie bardzo mam pomysł jak to rozwiązać ...

 

Z góry dziękuję za każdą pomoc, pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Niestety nie posiadam na chwilę obecną linku, gdyż sklep jest w trakcie tworzenia na serwerze developerskim. Poniżej przedstawiam dwa zrzuty ekranu. Chodzi mi o zaznaczone dwa czerwone pola (to zamalowane z lewej to logo - jego mój problem nie dotyczy). Potrzebuję zmienić szerokość pojemnika .row (jednak .row a nie .container) tak, aby pomiędzy wyszukiwarką oraz koszykiem nie było tej przerwy oraz aby w prawej strony listy produktów również jej nie było oraz aby strona się wtedy automatycznie wyśrodkowała. Kiedy próbuję zmieniać wartości to wszystkie elementy strony się skalują. Kiedy już w końcu uda mi się to ustawić tak jak chcę to okazuje się że strona jest przesunięta, nie da się jej wyśrodkować.

 

f53pz.png

 

2q04wvc.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Źle myślisz na pewno nie interesuje cię .row tylko w dolnym przypadku (screenie) to jest center_column a raczej zapewne jakiś element wewnątrz, niestety bez możliwość inspekcji nikt ci nie powie co i jak, szablon z tego co widzę nie jest standardowy. Zwróć jeszcze uwagę że to jest bootstramp i tam masz klasy typu col-xs-12 etc. być może to właśnie nimi trzeba będzie się zająć żeby wszystko wyglądało tak jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...