Jump to content
  • 0

Blocktopmenu - problem z modułem podczas przeglądania strony na telefonie


Matsu

Question

Mam następujący problem - podczas przeglądania sklepu na telefonie występuje błąd. Po kliknięciu na KATEGORIE (domyślnie zwinięte) rozwija się całe menu, włącznie z podkategoriami, lecz znak po prawej stronie podkategorii jest plusem (jak to wygląda przedstawiłem na screenach - robione w zmniejszonym oknie przeglądarki bo tak było wygodniej, ale sprawdzane na dwóch telefonach, wygląda tak samo). Gdy kategorię zwinąć i rozwinąć jeszcze raz zmienia się już poprawnie na minus.

 

Tu moje pytanie - jak zrobić żeby

a) po kliknięciu na KATEGORIE podkategorie były domyślnie zwinięte

lub

B) po rozwinięciu całości znaki przy podkategoriach były MINUSAMI

 

Wersja Presty 1.6.0.9

post-846802-0-21444800-1412250356_thumb.jpg

post-846802-0-72004500-1412250357_thumb.jpg

Edited by Matsu (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Udało mi się rozwiązać problem z pomocą znajomego (dzięki MG), aczkolwiek jego komentarz to "ja się pod tym nie podpisuje, bo to jest wyjście siłowe, a nie tak to powinno wyglądać" ;)

 

Więc, co następuje:

Otwieramy plik

themes/default-bootstrap/js/modules/blocktopmenu/js/blocktopmenu.js

 

 

znajdujemy w nim linijkę (u mnie 89):

 

$('.sf-menu > li > ul').addClass('menu-mobile clearfix').parent().prepend('<span class="menu-mobile-grover"></span>');

 

i przed ".parent()" dodajemy komendę ".css('display','none')", więc całość powinna wyglądać tak:

 

$('.sf-menu > li > ul').addClass('menu-mobile clearfix').css('display','none').parent().prepend('<span class="menu-mobile-grover"></span>');

 

Śmiga tak, jak powinno śmigać od razu, menu jest ładnie zwinięte po kliknięciu na Kategorie.

 

Gdyby jeszcze ktoś pomógł mi znaleźć ten nieszczęsny podpis po najechaniu i przytrzymaniu myszki nad nazwą to już byłbym całkiem happy ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...