Jump to content
  • 0

Blok nakładania filtrów - działa tylko za pierwszym kliknięciem.. pomocy


justi_c

Question

witam,

mam taki problem z blokiem nakładania filtrów nawigacyjnych:

 

1. po wejściu w kategorię pojawia się w lewej kolumnie blok, ale działa tylko za pierwszym razem po przeładowaniu strony.

Kiedy klika np na Party&Urodziny i potem w bloku wybieram Baribe, to ładnie działa, a kiedy odhaczę Barbie i klikam w Spiderman (nie w checkbox tylko w link ) wtedy nie filtruje ! Po odświeżeniu strony znowu działa jeden raz.

 

EDIT :

W związku z brakiem odpowiedzi rozwiązałam sprawę producentów poprzez wstawienie przycisku jednokrotnego wyboru, jest to połowiczne rozwiązanie ale innego na razie nie mam. Pozostaje sprawa wyboru kolorów: po kliknięciu na nazwę koloru, na napis z linkiem nie filtruje, trzeba kliknąć na checkbox z kolorem - tutaj jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź.

 

 

2.  blok nakładania filtrów nawigacyjnych pojawia się w PODKATEGORIACH kategorii party i szkoła (np. serwetki czy plecaki), i w ogóle nie wyświetla się jak wchodzę bezpośrednio z submenu na podkategorię kostiumy i zabawki (np. figurki lub dziewczynka) - ROZWIĄZANY PROBLEM - PO DODANIU KOLEJNEJ KATEGORII NIE ZAZNACZYŁO JEJ AUTOMATYCZNIE W BLOKU FILTROWANIA. Trzeba wejść w edycję bloku i odhaczyć ręcznie.

 

 

Proszę o pomoc.

 

 

Justi

Edited by justi_c (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

witam,

mam taki problem z blokiem nakładania filtrów nawigacyjnych:

 

1. po wejściu w kategorię pojawia się w lewej kolumnie blok, ale działa tylko za pierwszym razem po przeładowaniu strony.

Kiedy klika np na Party&Urodziny i potem w bloku wybieram Baribe, to ładnie działa, a kiedy odhaczę Barbie i klikam w Spiderman (nie w checkbox tylko w link ) wtedy nie filtruje ! Po odświeżeniu strony znowu działa jeden raz.

 

 

2.  blok nakładania filtrów nawigacyjnych pojawia się w PODKATEGORIACH kategorii party i szkoła (np. serwetki czy plecaki), i w ogóle nie wyświetla się jak wchodzę bezpośrednio z submenu na podkategorię kostiumy i zabawki (np. figurki lub dziewczynka)

 

 

Proszę o pomoc.

 

 

Justi

 

 

Ponawiam prośbę.... nie znalazłam odpowiedzi w internecie ani na forum...

Edited by justi_c (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

faktycznie

 przebadalem kod i tam ci brakuje znacznika rel="" w linku koloru (najpewniej w blocklayered.tpl) ale to wina twojego szablonu,

popros twojego "szablonowca" o zmiane :)

 

 

To jest szablon domyślny z presty 1.6 po drobnych modyfikacjach :) a szablonowcem jestem ja sama...... ale nie zmieniałam nic w tym module. Czego dokładnie brakuje i gdzie wstawić .. jeśli możesz mi zdradzić ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam podobny problem.

 

filtrowanie działa za drugim kliknięciem.

 

Na początku jak kliknę w główną kategorię lub podkategorie od razu to mam taki link:

 

domena.pl/3-kategoria

 

wtedy jak kliknę na filtrowanie zamiast w pole chekbox tylko na nazwę obok to nie działa filtrowanie, natomiast zmienia się link u góry na

 

domena.pl/3-kategoria#/

 

teraz jak kliknę w nazwę to filtruje

 

występuje to tylko i wyłącznie w przypadku pola chcekbox gdy zamiast standardowego okienka jest użyty obrazek (filtrowanie po atrybutach)

 

 

ktoś ma jakiś pomysł ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...