Jump to content
  • 0

Cena przesyłkiz towarem "kruchym"


osinator

Question

Witam,

moje pytanie dotyczy kosztów przesyłki. Mamy towar zwykły i towar kruchy (szkło, ceramika), który wymaga innego pakowania. Jak wymusić, aby po wybraniu chociaż jednego produktu szklanego zmienił się koszt przesyłki? Oczywiście nie ma znaczenia czy w paczce jest jeden element kruchy, czy jest ich więcej. Jeden produkt wpływa na koszt przesyłki. Szukałem w sednie internetu google, ale nic nie znalazłem. Przypuszczam, że użyłem złych fraz zwiazanych z tym tematem, a ostatecznie okaże się on trywialny.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

W produkcie możemy określić dodatkowe koszty przesyłki dla danego produktu, lecz to cię raczej nie uratuje. 

W twoim przypadku proponuję dodać przewoźnika, który będzie miał dodatkowe koszty wysyłki oraz w danym produkcie/produtach w zakładce 'wysyłka' wybrać tego przewoźnika jako dostępnego dla tego produktu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

W produkcie możemy określić dodatkowe koszty przesyłki dla danego produktu, lecz to cię raczej nie uratuje. 

W twoim przypadku proponuję dodać przewoźnika, który będzie miał dodatkowe koszty wysyłki oraz w danym produkcie/produtach w zakładce 'wysyłka' wybrać tego przewoźnika jako dostępnego dla tego produktu.

Dzięki działa tak jak powinno:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...