Jump to content

[Vyřešeno] PDF Faktura hlavička


Barthy

Recommended Posts

Dobrý den

Předem upozorňuji, že nemám problém s češtinou, ale s údaji uvnitř vygenerované PDF faktury.

Problém je u mě takový, že se nezobrazují informace o prodejci na faktuře. Na vygenerované faktuře jsou dodací údaje a fakturační údaje a informace o prodejci chybí. Jediné údaje o prodejci (o mě) jsou v zápatí stránky, což není zrovna nejlepší umístění takhle důležitých informací.

zasílám screen vygenerované faktury

fakturao.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den

Předem upozorňuji, že nemám problém s češtinou, ale s údaji uvnitř vygenerované PDF faktury.

Problém je u mě takový, že se nezobrazují informace o prodejci na faktuře. Na vygenerované faktuře jsou dodací údaje a fakturační údaje a informace o prodejci chybí. Jediné údaje o prodejci (o mě) jsou v zápatí stránky, což není zrovna nejlepší umístění takhle důležitých informací.

zasílám screen vygenerované faktury

fakturao.jpg


Do adresara classes/PDF.php dopln riadky do suboru PDF.php od //bene zaciatok po koniec bene tabulky

        /* Display address information */
       $invoice_address = new Address(intval($order->id_address_invoice));
       $invoiceState = $invoice_address->id_state ? new State($invoice_address->id_state) : false;
       $delivery_address = new Address(intval($order->id_address_delivery));
       $deliveryState = $delivery_address->id_state ? new State($delivery_address->id_state) : false;
       $shop_country = Configuration::get('PS_SHOP_COUNTRY');

       $width = 100;
    //bene zaciatok  tabulky informacie o predajcovy //
        $pdf->SetX(10);                                                //pozicia X
         $pdf->SetY(25);                                                //pozicia Y                
       #echo self::fontname();
       $pdf->SetFont(self::fontname(), '', 10);        //nastavenie velkost pisma
       $pdf->Cell(100,5, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Dodávateľ:"), 0, 0, 'L');                  //Text vlavo Nadpis    
       $pdf->Cell(45,5, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Peňažný ústav:"), 0, 1, 'L');              //Text vpravo Nadpis
       $pdf->SetFont(self::fontname(), '', 7);                                 //nastavenie velkost pisma
       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Nazov Firmy"), 0, 0, 'L');        //Text vlavo 1 riadok
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Tatra Banka, a.s."), 0, 1, 'L');        //Text vpravo 1 riadok

       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"ulica "), 0, 0, 'L');              //Text vlavo 2 riadok
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"č.u.:0000000000/000"), 0, 1, 'L');        //Text vpravo 2 riadok

       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"80000 Bratislava"), 0, 0, 'L');            //Text vlavo 3 riadok
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Tatra Banka"), 0, 1, 'L');            //Text vpravo 3 riadok

       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Slovakia"), 0, 0, 'L');                //Text vlavo 4 riadok    
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"IBAN: SK21 0000000"), 0, 1, 'L');        //Text vpravo 4 riadok

       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Ičo:00000000"), 0, 0, 'L');            //Text vlavo 5 riadok
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),""), 0, 1, 'L');                        //Text vpravo 5 riadok

       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"DIč:000000000"), 0, 0, 'L');            //Text vlavo 6 riadok
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),""), 0, 1, 'L');                            //Text vpravo 6 riadok

       $pdf->Cell(100,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),"Ič DPH: SK00000000"), 0, 0, 'L');    //Text vlavo 7 riadok
       $pdf->Cell(45,4, Tools::iconv('utf-8', self::encoding(),""), 0, 1, 'L');                         //Text vpravo 7 riadok


       $pdf->SetX(10);
       $pdf->SetY(60);
       #echo self::fontname()
       //koniec bene tabulky informacie o predajcovy    // 
       $pdf->SetFont(self::fontname(), '', 12);
       $pdf->Cell($width, 10, self::l('Delivery'), 0, 'L');
       $pdf->Cell($width, 10, self::l('Invoicing'), 0, 'L');
       $pdf->Ln(5);
       $pdf->SetFont(self::fontname(), '', 9);

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Bohužel mě se to nezobrazuje. Ty dva řádky jak zmiňuje marecekloool jsem zkoušel umazat. Nebylo by možné prosím uploadnout upravený PDF.php? Předem mnohokrát děkuji Lukáš

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

A nemáte prosím někdo PDF.php (pro prestu 1.4.5.1). Taky se nezobrazuje dodavatel atd.V admin prostředí se mi taky nezobrazuje faktura a dodak v pdf. Hlasi to: FPDF error: Some data has already been output, can't send PDF file

 

Díky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...