Jump to content

Mass Update na 1.2.5


JAKCRABBIT

Recommended Posts

Chtěl jsem testnout Mass Update na verzi 1.2.5. ale po kliknutí na konfiguraci mi to hodí 500 interní chyba, nějaký nápady na vyřešení?


Tak už vim, kde je chyba, až moc produktů a zřejmě mě vyfuckuje DB, že mi toho tolik nezobrazí, ach jo :(



Na localhoste mi to robilo to iste skusil som to na ostro a tam to slapalo (samozrejme na zalohe).
Link to comment
Share on other sites

Je to množstvím těch produktů, zkusil jsem to na shopu se 100 položkama a v pohodě a na druhým shopu s 3000 položkama a už byl problém, takže to bude záviset na paměti DB.

A nebo to je ještě v nastavení toho modulu omezený na výpis počtu položek, to jsem ještě nijak neštudoval, každopádně to vidim na novej import csv :(

Link to comment
Share on other sites

Me to na serveru fungovalo ok, ale na localhostu ne. Bylo to tim, ze na localhost jsem mel nastavenou malou pamet v php.ini. Modul strankovani ani omezeni poctu neumi. Strankovani bude asi slozitejsi, mozna jednodussi by bylo implementovat nejakej filtr, kterej by omezil pocet vyhledanych polozek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
No, sice jsem s tím jen tak zkoušel, ale u price jsem dal *1.19 (dle toho teda jakou máš daň), sice se mi ceny načetly s DPH, ale ukládaly se bez, takže...
Aha, no jednoduse mi jde o to abych jen zadal konecnou cenu pro zakaznika a bylo to tam. Kam to mam zadat? Massupdate.php radek?
Link to comment
Share on other sites

Jak jsem říkal, docílil jsem jen toho, že to ukatuzuje částky s DPH, který tam nastavíš, ale už to s tím DPH neukládá, takže by to chtělo odbornou radu někoho jiného.... protože to načítá hodnotu "price" která je v DB bez DPH a i to tu hodnotu bez DPH ukládá.

A jak tak koukám, tak o tohle sice mají zájem nějaký přispěvatelé přímo v sekci Mass update, ale bez odpovědi, čili nevyřešeno.

Link to comment
Share on other sites

Jak jsem říkal, docílil jsem jen toho, že to ukatuzuje částky s DPH, který tam nastavíš, ale už to s tím DPH neukládá, takže by to chtělo odbornou radu někoho jiného.... protože to načítá hodnotu "price" která je v DB bez DPH a i to tu hodnotu bez DPH ukládá.


No a z toho vyplyva, ze bys musel ukladat ceny bez DPH, tedy v massupdate tesne pred ulozenim od zadane ceny odecist DPH a tu vypoctenou cenu pak ulozit. Dalsi moznost je to nejak obelhat javascriptem, podobne jak to dela stranka produktu, kdy se cena s/bez DPH vypocte podle toho, kterou cenu uzivatel zada.
V kazdem pripade to neni jen primitivni doplneni policka z databaze do konfigurace massupdate modulu.
Link to comment
Share on other sites

Vyzkouzkoušejte tento skript pro hromadnou úpravu cen, který přikládám v příloze je pro prestu 1.2.5. v starších verzích jsem nezkoušel, ale měl by fungovat. Instalaci provedete, že nakopírujete danej soubor na ftp do ../tabs a pak přidáte odkaz na skript do administrace záložek: Nástroje - Záložky - přidat novou záložku: více viz. screen.

AdminPriceFixing.zip

16152_psu9rTODexkgyhvlQimY_t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...