Jump to content

Yapı Kredi Taksit Tabı BEDAVA Bedava

Recommended Posts

Selamün Aleyküm.

Arkadaşlar Yapı Kredi taksit tabıyla ilgili soruyu ilk ben sormuştum. Herkes para istemişti.
İlk posneti internete bedava ben verdim. Sonunda 2 aylık uğraşı sonucu yaptım. sitemde yayınladım.

Buyrun Bakın.

www.yukselyapi.net

15353_aJ77T18c7SOPQ6zzQwhc_t

Öbür scripti de yaptım. Hatta puştluk olsun diye internete bedava vereceğim. Yalnız prestada ucuza satın alınan 128 bit ssl sertifikaları verimli olmuyor. Yani 20-25$ lık lardan bahsediyorum. Onlardan aldığın zaman prestada her halükarda problem çıkıyor.

Benim yazdığım modül (Aslında asp ciyim) vade farklı satış yapmaktan puan kullandırmaya kadar hepsi var. Aslında çok basit. Hatta elimde est alt yapısı ile çalışan tüm bankaların taksit tablarınında içinde bulunduğu ve milletin parayla sattığı script bile var.

Sana bir şey söyliyeyim mi dostum;

Bütün scriptleri inceledim. İnsanlara parayla ödeme modülü satan kişilerin hepsi (Seni Bilmiyorum) Üçkağıtçı. Sattıkları modüllerin hepsi başkalarının yazdığı (Yani yabancıların) scriptler ve sadece az bir php bilgisiyle modifiye edip satıyorlar.
Bak ilk olarak yapı kredinin tek çekim modülünü çok aradım. Götümü yırttım bedava bulamadım.Hatta bana en son 100$ a bırakırız dendi. Bende tuttum offline credit card modülü modifiye ettim.ve ödemeyi YKB nin kendi sitesinde almak için. Üstelik daha güvenli. Sonra internete yaydım. O 100$-200$-300$ isteyen ibneler hemen kendi scriptlerini bedava yayınladılar ve sadece taksit tabını parayla istediler. Hatta YKB modülünü hem oscommerce de hemde cscart ta yaptım.

Söyleyeceklerim bu kadar.
Allah-ü Telaya Emanet Olunuz

başkalarının sattığı modülleri hiç incelemedim, hiçte bir ilgim yok. bu prestashop bilgimi tamamen ingilizce forumlarda geliştirdim. moderatörlük teklifi zaten onlardan geldi ben istemeden olan bişey. benim sattığım modül ise tamamen alın terimin ürünüdür isteyen alır isteyen almaz çok ta şeyimde..
kolay gelsin

• Create New...