Jump to content
  • 0

Nie moge zalogowac sie do panelu administracyjnego


iza997

Question

Wywala mi blad:

TECHNICAL ERROR:

Details: Error thrown: [object Object]

Text status: error
 

Strona normalnie dziala, ale nie moge zalogowac sie do panelu. Dodam tylko, ze wszystko bylo w porzadku i nagle dostalem kopa. Co moze byc przyczyna?

 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nie pomoże, sprawa tyczy się sklepów w wersji 1.5.4.1 na serwerach home.pl Nadpisują pliki w folderze panelu administracji: index.php, ajax-tab.php oraz ajax.php Pliki te sukcesywnie będą blokowane i wymagana jest aktualizacja do najnowszej presty. Oficjalna informacja od konsultanta home.pl :(

 

Na tymczasem można na serwerze sobie zmienić te nazwy plików na właściwe usuwając dodane 'blocked' ale bez aktualizacji się nie obejdzie.

Edited by ralfdud (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Aktualizacji nie wykonuję ponieważ sklep ma dużo dodatkowych modułów, niestandardową templatkę i szczerze to nie wiem jak się za to zabrać by wszystko działało prawidłowo nie tracąc funkcjonalności oraz bazy klientów itd. Chyba będę zmuszony skorzystać z firmy zewnętrznej.

 

A może polecacie jakąś sprawdzoną firmę?

Edited by ralfdud (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem home.pl dowiedzialem sie, ze podejrzewano brak zabezpieczen itp itd. Po wskazaniu konkretnego zablokowanego pliku okazalo sie, ze jest "czysty" i wersja 1.5.6.2 znowu dziala, cytuje: "dodalismy te wersje do bialej listy".

 

Teraz pytanie, z czym bedzie sie wiazac aktualizacja do najnowszej wersji? (Oprocz tego, ze wszystko mi sie kompletnie rozjedzie)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...