Jump to content

Jak przekazać info o kolorach produktów do bestselerów i polecanych na stronie głównej?


tenrico

Recommended Posts

Witam

Na stronie głównej mam wyświetlane po 3 produkty BESTSELLER i POLECANE (standardowe moduły presty). Potrzebuje dołączyć informację czy produkt ma jakieś wersje kolorystyczne czy nie.

 

Na liście produktów w kategoriach kolory były wyświetlane, więc ta informacja była, ale na stronie głównej sklepu mimo iż moduły BESTSELLER i POLECANE korzystają z tego samego szablonu (product-list.tpl) informacji o kolorach nie mam.

Krótko mówiąc warunek:

{if isset($product.color_list) && $product.color_list}

działa na liście produktów w kategorii a nie działa na stronie głównej.

Pewno trzeba gdzieś dodać informację o kolorach żeby były przekazane do szablonu, ale nie wiem gdzie to dodać i dokładnie co.

 

Proszę o pomoc.

 

Działam na preście 1.6.0.6 - szablon standardowy.

Link to comment
Share on other sites

Owszem - posiadają własne pliki TPL, ale do wyświetlenia informacji o produkcie wykorzystują szablon 'product-list.tpl'. Poniżej fragment z pliku 'blockbestsellers-home.tpl':

    {if isset($best_sellers) && $best_sellers}
    {include file="$tpl_dir./product-list.tpl" products=$best_sellers class='blockbestsellers' id='blockbestsellers'}
    {else}

Potrzebuje się dostać do linku DODAJ DO KOSZYKA i go trochę przerobić w zależności od tego czy są wersje kolorystyczne w danym produkcie czy nie. Wiem gdzie to jest w szablonie, ale w przypadku tych modułów (jak wspomniałem wyżej) mój warunek dot. wersji kolorystycznej nie działa (tablice wersji kolorystycznych są zawsze puste).

Zapewne trzeba dodać te dane (info o kolorach) w pliku 'blockbestsellers.php', ale nie wiem gdzie i jak to zapisać (w produktach polecanych zapewne analogicznie).

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...