Jump to content
  • 0

Boczne menu produktów i kategorii


Dyniak

Question

Cześć,

Mam Prestę 1.5.6.0. Podstawowe menu boczne ma opcję dynamicznego wyświetlania czyli po kliknięciu na plusik rozwijają się podkategorie. Niestety mimo wszystko w kodzie strony wyświetlają się wszystkie linki z menu tylko  z dopiskiem display: none. Chciałbym uzyskać taki efekt, że menu dopiero po kliknięciu na daną kategorię ładuje linki. Nie zależy mi na tym aby było to dynamicznie. Chodzi o mechanizm ponieważ mam na prawdę dużo linków w menu i nie służy to mojemu seo :)

 

Dla sprostowania i podsumowania dodam że chodzi mi o klasyczniejsze menu które łąduje linki dopiero po kliknięciu.

 

Pozdrawiam i dzięki za podpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

 

 

Nie zależy mi na tym aby było to dynamicznie.

 

No właśnie chyba o to Ci chodzi. Nie znam takiego modułu, były ajaxowe bloki kategorii ale działały one na innej zasadzie, Ty potrzebujesz modułu, który po naciśnięciu plusika wczyta ajaxem podkategorie i doda je do drzewka, czegoś takiego chyba nikt jeszcze nie robił.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie musi być z ajaxem. Może zwyczajnie przeładowywać strony i rozwijać drzewko subkategorii. Chodzi o to, żeby nie wrzucało wszystkich linków na stronie jako display: none a ładowało je dopiero po wejściu w daną kategorie. Dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...