Jump to content

Cenová pravidla pro košík


maposka

Recommended Posts

Prosím o radu s cenovými pravidly pro košík.

Mám  nastaveny slevy na látky v metráži v závislosti na počtu koupených metrů.

1. více než 3 m - 2%

2. více než 6 m - 5%

3. více než 15m- 7 %

 

Slevy se neslučují. V podmínkách mám nastaveno, aby se sleva uplatnila na vybrané produkty (mám vybrané kategorie-látky). Sleva se ale vždy spočítá na celý košík-i když jsou v něm kromě látek jiné produkty. Neví někdo kde může být chyba???

Díky

Link to comment
Share on other sites

Dobrý večer,

 zkoušel jste to nastavit i jen pro jednotlivé produkty? Protože je dost možné, že ve verzi prestashopu kterou používáte (neuvedl jste kterou...) je něco v nepořádku s výpočty když použijete pravidla pro košík...ikdyž vyberete jen tu jednu kategorii. Jinak než individuálními cenovými pravidly u každého produktu to zřejmě tedy nepůjde.

Link to comment
Share on other sites

Verzi mám 1.5.6.2. Ale na jednotlivé produkty to je špatně - musí to být např. při nákupu více než 3m látek - celkem všech, tj. třeba 2x1,5m nebo 3x1  m, různých látek...Takže to mám asi smůlu, že?

Magda

Link to comment
Share on other sites

No vypadá to špatně, ale řešením by mohl být i nějaký dodatečný slevový modul, který by nahradil integrované slevy v prestashopu vlastním systémem něco takového tu nabízí mám ten dojem uživatel tuk66.

 

Také si můžete tohle co potřebujete otestovat na oddělené instalaci(jiná doména a databáze) poslední verzi presty 1.6+ a pokud se ukáže, že už to dělá co potřebujete tak uvažovat o přechodu na tuto verzi. Víc už asi takto nevyřešíme, 1.5 už je bez vývoje.

Link to comment
Share on other sites

no já vám doporučuji si nejprve zprovoznit tu 1.6 na testovací subdoméně a jiné DB a v ní si nasimulovat to co požadujete a pokud to bude fungovat tak řešit aktualizaci samotného obchodu... co se týká modulů tak tuk66 by to možná byl schopen pro vás naprogramovat má už modul sleva na kategorii navázaný na zákaznickou skupinu takže rozšířit to o nějaké další slevy v závislosti na množství by pro něj už nemusel být takový problém. Zkuste ho kontaktovat. Zadarmo, ale nepracuje :)

Link to comment
Share on other sites

Verzi mám 1.5.6.2. Ale na jednotlivé produkty to je špatně - musí to být např. při nákupu více než 3m látek - celkem všech, tj. třeba 2x1,5m nebo 3x1  m, různých látek...Takže to mám asi smůlu, že?

Magda

 

Řešení je nastavit pravidla pro jednotlivé produkty a použit modul zdarma Category Quantity Discount (odkaz níže), který umí přesně to co potřebujete pro vybranou kategorii.

 

http://www.prestashop.com/forums/topic/140803-free-module-category-quantity-discount-apply-quantity-discounts-across-all-products-in-a-category/

Edited by UniqueModules (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...