Jump to content
  • 0

Dodawanie ilości do kombinacji przez CSV


tolaola

Question

Mam problem.

Chcę hurtowo dodać produkty z rozmiarami do presty 1.6 za pomocą pliku csv.

Dodałam produkty potem kombinacje do produktów za pomocą pliku csv.

W pliku csv w kolumnie ilość wpisałam dla każdej kombinacji żądaną ilość ale presta nie przyjmuje tego. Wszystkie kombinacje w produktach mają ilość 0.

W jaki sposób można hurtowo zmienić ilość w kombinacjach produktów?

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Trochę więcej informacji ale problem nadal nie rozwiązany:

W sklepie jest ustawiony multistore i współdzielenie ilości produktów przez cztery sklepy. Cztery sklepy są w jednej grupie sklepów.

Niestety importy kombinacji wraz z ilościami na różne sposoby nie pomagają. 

Nadal nie mogę dodać hurtowo ilości do poszczególnych kombinacji.

Walka trwa...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam podobny problem. Przy imporcie produktów jest wszystko ok ale potem przy imporcie kombinacji do tych produktów stają się one niedostępne pomimo że w quantity w plikucsv atrybutów podana jest ilość i niby wgrywa się bez błędnie. Z back office wygląda wszystko ok , tylko jak wchodze w produkt to pokazuje sie komunikat "Produkt nie jest dostępny w wybranym modelu. Proszę wybrać inny."   Ustawiam ilości ręcznie ale nic to nie zmienia. Dopiero jak skasuję wszystkie kombinację danego produktu i ręcznie wpisze je na nowo ale tylko poprzez generator bo tam jest opcja której nie ma nigdzie indziej potem. czyli    " domyślna ilość produktu"  no to po tym ustawieniu na 1 działa jak powinno. Problem w tym że przy imporcie CSV nie ma tekiej tabelli jak domyślna ilość. Jest quantity i jest minimal quantity ,ale przy imporcie owszem od strony admina pojawi się że produkty są ale po stronie kupujących produkty są niedostępne....a w zasadzie w połowie dostępne. Poprzez szybki podgląd dodać do koszyka nie można poprzez wejście w produkt też nie można go dodać, cały czas informacja "Produkt nie jest dostępny w wybranym modelu. Proszę wybrać inny." Ale po najechaniu myszką na miniaturę pojawia się aktywna opcja dodania do koszyka i działa.

Edited by Leon zawodowiec (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...