Jump to content
  • 0

Kopiowanie produktów


maride8

Question

Witam

Mam pytanie dotyczące kopiowania produktów. Kopiuję produkt , edytuję , zmieniam nazwę opis , a i tak kiedy wchodzę na liste produktów , to nazwa i opis pozostaje , nawet potem przy edycji produktu , na pasku u góry jest dalej nazwa tego pierwszego który był skopiowany , czy mozna to jakoś poprawić?

Cięzko się zorientować wewnatrz jaki produkt sie edytuje , zwłaszcza przy dodawaniu powiazanych produktów .

To samo jest z nazwą kategorii , trzeba usuwać i wprowadzać na nowo , bo na liście kategorii cały czas widać ten pierwszy wpis.

Pozdrawiam i licze na pomoc od tych którzy mieli podobny problem.

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hej,

 

Jestem w trakcie kopiowania produktów i nie mam takiego problemu, ale za każdą zmianą trzeba dokonywać zapisu.

Np. zmieniam coś w INFORMACJA zapisuje i przechodzę dalej, zmiania w CENA, zapis, itd.

Jak dokonywałem zmiany w tych kategoriach i nie zapisałem miałem takie same objawy.

 

Bynajmniej u mnie śmiga.

 

Pozdro

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Niestety u mnie to nie działa , ja mam wersję 1.6 i na liście produktów mam 5 takich samych , dobrze ,że sa miniaturki.

mam jeszcze jedno pytanie :

czy wszystkie produkty są na jednej długiej liście ? Czy moę można je podzielic na kilka stron ?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...