Jump to content
  • 0

problem z opcje dostawy / opcje płatności (v 1.6.0.6)


funky12

Question

Witam, szukałem ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie...

 

Otóż tak - ustawiłem w sklepie dwie opcje dostawy:

1. kurier płatność z góry,

2. kurier płatność za pobraniem.

 

Teraz klient może sobie wybrać 1. albo 2. - tak jak poniżej na screenie:

jPJ629P.png

 

I tutaj dochodzi do błędu, bo wybranie pierwszej opcji dostawy i przejście dalej powinno wykluczać pojawienie się odpowiedniej opcji płatności widocznej w następnym kroku zamówienia:

Fhbbpbb.png

 

Doczytałem, że dla wersji 1.4 i 1.5 był moduł "ship2pay" jednak ja mam sklep w wersji 1.6.0.6. W jaki sposób dla mojej wersji mogę wykluczyć jedno od drugeigo? Chcę, aby klient po wyborze "1. kurier płatność z góry" w następnym kroku widział opcję "Zapłać przelewem" a jak wybierze "2. kurier płatność za pobraniem" to w następnym kroku widzi "Zapłać przy odbiorze". W B.O. nie widzę nigdzie takiej opcji..

 

 

 

EDIT:

Ale numer - zainstalowałem w sklepie w wersji 1.6.0.6 moduł ship2pay dla presta 1.5 i ... działa.

Jednak spytam - czy znacie inne stabilne rozwiązanie? Nie chciałbym żeby za jakiś czas sklep mi się przez to wysypał    : )

Edited by funky12 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mam podobnie, ale dotyczy tylko opcji płatności za pomocą Paypal. W podsumowaniu zamówienia zniknęła opcja wyboru tej metody płatności, mimo że moduł Paypal jest poprawnie zainstalowany (w wersji 1.5 działało poprawnie) i zaznaczony także w module  Payments 2 Carriers.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...