Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie dostawy.

Mamy w sklepie takie produkty do, których trzeba dopłacić 15 zł aby były połączone w jednej paczce z innymi czy istnieje możliwość ustawienia tego. Już tłumacze o co chodzi:

 

Klient zamówił:

Uszarkę na bieliznę .

Garnki.

 

łączna cena 350 zł + 20 zł kosztów wysyłki

Garnki nie możemy połączyć z suszarką na bieliznę i musimy prosić klienta o dopłatę na nasze konto bo system nie dopisuje 15 zł dopłaty a chcieli byś my żeby to wyglądało w następujący sposób:

 

łączna cena 350 zł + 20 zł kosztów wysyłki + 15 zł dopłaty za garnki.

 

 

 

Do tej pory klienci musieli osobno dopłacać na nasze konto bankowe 15 zł a nie było to uwzględniane podczas zamówienia.Czy mógł by nam ktoś pomóc ?

 

Link to comment
Share on other sites

same "uszarki" :) 20zl wysylka?

same gfarnki rowniez 20zl wysylka?

ale garnki + uszarki to 35zl wysylki?

 

pewnie chodzi o to ze uszarki macie od jednego dostawcy a garnki od drugiego i wysylacie osobno tak?

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to ze klient zamawia jakis przedmiot plus np garnki i ma jeden koszt zapłaty a musi miec 2 bo nie wysylamy garnkow z innymi rzeczami bo potem ulegaja uszkodzeniu dla tego do np garnkow trzeba doliczyc 15 zl doplaty a za uszarki przepraszam ale cos mam z klawiatura

same "uszarki" :) 20zl wysylka?

same gfarnki rowniez 20zl wysylka?

ale garnki + uszarki to 35zl wysylki?

 

pewnie chodzi o to ze uszarki macie od jednego dostawcy a garnki od drugiego i wysylacie osobno tak?

Link to comment
Share on other sites

ja tu widze 2 sposoby:

albo zastosowac "Dodatkowe koszty dostawy (dla pojedynczego przedmiotu)" na karcie wysylka dla przedmiotu garnki;

albo stworzyc dodatkowo nowego przewoznika np o nazwie "wysylka garnkow" i dodac/zastosowac ja tylko dla tego przedmiotu - wtedy w podsumowaniu koszyka pojawi sie np. przewoznik do garnkow i drugi do reszty a koszty beda suma.

troche napisalem jak maslo maslane ale chyba rozumiesz? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...