Jump to content

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ben prestashop'un 1.6 sürümünün en son versiyonunu kullanıyordum kendi temamaı themas kullasörüne atınca admin panelinde temayı bulamıyordum ondan sonra prestasho 1.5'in en son sürümünü kurdum temayı themas kulasörüne atınca admin panelinde tema çıktı ama temayı seçince  sitede herşey sola yapışıyor düzen bozuluyor temada bu arkadaşlarX2W336.jpg

ilk olarak şablon hangi sürümü destekliyorsan kurulumu onunla yapın, daha sonra temayı klasöre atarak değil...modül üzerinden yapın...

normalde temalar zip halin dedir...zip içinde congif.xml isimli bir dosya bulunur...bu dosyayı not defteri ile açtığınızda hangi sürümü desteklediğini göreceksiniz....

azMCBHT.png

Kurulum için aşağıdaki modülü kullanacaksınız...

bcQrp2M.png

bahsettiğiniz şekilde temaya uygun olan prestashop sürümünü kurdum ve gösterdiğiniz modülün düzenle kısmına bastığımda ise böyle bir yer çıkıyor burda ne yapacam pekiNb1y1L.png

dediğiniz yerde tema zipini seçiyorum ve nexte basıyorum ama hiç birşey olmuyor safta yükleniyormuş gibi oluyor ama sonunda duruyor ve hiç birşey olmuyor kullandığım modülün sürümüde 2.8.2 yani en güncel sürümB9y8lG.png

bazı hosting paketleriniz de bu sıkıntı olur....bu sorunu aşmak için aşağıdaki yöntemi uygulayın....

s5zffbt.png

R4u4FM7.png

0Go56cf.png

dediğiniz şekilde yaptım ama gene olmadı

Y5g81j.png

vojA0D.png

AY1NQQ.png

Y5gp2D.png

ozOpPq.png

config dosyasını seçip üst kısımdada aldığım temayı seçiyorum nexte basıyorum hızlı bir yüklenme oluyor ama sonra tekrar hiç bişey olmamış gibi oluyor

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More