Jump to content

MODULY - jaké používáte


kubik104

Recommended Posts

Jaké jsou Vámi nejpouživanější moduly? Jaké mate zapnute, jake mate doinstalovane (neoriginalni)?

Jako cil tohoto tematu, bych videl v jednodussi orientaci pro novacky a pokrocile uzivatele mezi moduly. Nekdy je nalezeni toho spravneho modulu hodne tezke, pritom ho plno z Vas pouziva :) Snad se tema ujme.

Kdyby to šlo, tak i originalni nazev a odkaz na web, kde jsou pouzity :)

ja mam:

Left text editor v1.4 (informace o barvach)
Right text editor v1.4 (odkaz na facebook)

original:

RSS zdroj zboží v0.2
Bankovní převod v0.4
Home text editor v1.5
Google sitemap v1.4
Doporučené zboží na úvodní stránce v0.9 - nastaveno na 16
Watermark v0.1
Blok košíku v1.2
Blok kategorií v1.0
Blok s informacemi v1.1
Blok s odkazy v1.4
Blok s novinkami v0.9 - nastaveno na 1
Blok s rychlým hledáním v1.0
Footer links block v0.1 - prazdny

www.nalepuj.cz (BETA!)

Link to comment
Share on other sites

SVůj seznam ještě nemám hotový, ale brzy jej se vylepím.
Mám ale jeden dotaz. Najde se někdo kdo používá modul, který můžeme v naší České kotlině nazvat HLÍDACÍ PES?
Pro vysvětlení podotýkám, že tato fce by měla hlídat změny ve skladech a upozornit zákazníka mailem na tuto skutečnost pokud si klikne na možnost sledovaní produktu.

Link to comment
Share on other sites

SVůj seznam ještě nemám hotový, ale brzy jej se vylepím.
Mám ale jeden dotaz. Najde se někdo kdo používá modul, který můžeme v naší České kotlině nazvat HLÍDACÍ PES?
Pro vysvětlení podotýkám, že tato fce by měla hlídat změny ve skladech a upozornit zákazníka mailem na tuto skutečnost pokud si klikne na možnost sledovaní produktu.


jj taky jsem se po nem dival ale nic moc nenasel... me spis zajima modul "RANK"? kdy se zbozi hodnoti hvezdickami. Mel jsem jej, ale nejel mi na 1.2.4. Je uz nejaka stabilni verze tohoto modulu pro 1.2.4?
Link to comment
Share on other sites


jj taky jsem se po nem dival ale nic moc nenasel... me spis zajima modul "RANK"? kdy se zbozi hodnoti hvezdickami. Mel jsem jej, ale nejel mi na 1.2.4. Je uz nejaka stabilni verze tohoto modulu pro 1.2.4?

Našel jsem ho zde. Pokud jsem si vše správně přeložil, měla by tam být i verze pro 1.2.x
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...