Jump to content

Szablony do Prestashop


Recommended Posts

Witam,

 

gdzie znajdę dobre, ładne szablony do Prestashop? Szukałem na Themeforest, ale czy jest sens kupowania szablonu w wersji 1.5.x.x bez możliwości updatu do 1.6.x.x ? Co dalej z tłumaczeniem templatki ?

A może nie warto brnąć w Prestę 1.6 ... ?

 

Chodzi mi o takie coś np. czy warto http://themeforest.net/item/arundo-premium-prestashop-theme/3059398

 

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, że wersję 1.5.x.x należy porzucić na etapie wyboru wersji skryptu.

 

Ps. to mi się podoba -- control-responsive-prestashop-theme-blog

 

potrzbuję potem to zintegrować z subiektem, allegro i ceneo -  czy wybór templatki ma jakieś znaczenie względem przyszłych prac

Edited by qwarantanna (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Wymieniłeś moduły, które za bardzo nie zmieniają wyglądu strony (szablonu).

Gdybyś chciał wgrać np. jakiś nowszy moduł polecanych produktów wtedy takie błędy mogłyby nastąpić, jednak profesjonalni twórcy modułów dbają oto aby ich moduły były bieżąco aktualizowane pod najnowocześniejsze wersję presty.

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, że wersję 1.5.x.x należy porzucić na etapie wyboru wersji skryptu.

 

Ps. to mi się podoba -- control-responsive-prestashop-theme-blog

 

potrzbuję potem to zintegrować z subiektem, allegro i ceneo -  czy wybór templatki ma jakieś znaczenie względem przyszłych prac

 

Akurat dla tych modułów nie ma żadnych problemów, są one bardziej dla back-office niż dla frontu sklepu, w back-office działanie szablonu na PrestaShop jest bardzo małe i bez problemu takie rzeczy jak Allegro, Subiekt, Ceneo czy jakiegoś rodzaju Mass Edit nie spowodują żadnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...