Jump to content

Havale modülü

Recommended Posts

Merhaba,

bunu uygulaman için modülü clonelaman yeterli. (Ben modülü clonelayıp eke ekledim bunuda kullanabilirsin)

Ama ben olsam banka bilgilerinde >>Yönetim>>>Ödeme Modülü>>>Ayarlara gidip 2 banka hava bilgileri girerdim. Bu şekilde müşteri dilediği hesaba ödemeyi yapabilir.

Kolay gelsin....

bankwire2.zip

Merhaba,

kesin bir yerde bir hata yapmışındır ;-)

Ürünlere nitelik eklemeden önce nitelik grublarını ve değerlerini belirlemen gerekiyor. Örnek önce Ayakkabı no diye nitelik gurubu oluştur. Daha sonra bu grub için nitelik değerlerini gir örnek 40,41,42 vs...

Daha sonra ürün sayfasına gidip niteliklere gir. Nitelik grubunu seç (ayakabı boyutu) değerini seç (örnek 41) ekle tıkla. Fiyat farklarını belirle, stok adetini belirle ve kayıtla.

Bu şekilde uygularsan sorun olmaz.

Kolay gelsin...

Not: Bu tür konu dışı sorunları aynı konunun altına eklemeni uygun bulmuyorum. Her sorun için ayrı konu açsan daha iyi olur. Aksi taktirde türkçe forum bölümü çarman çorban olur! Konu başlığı havale, şu anda nitelikler geldik :-)

• 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

prestashop surumu 1.2.5
Havale Modülü v0.5

bankwire - banka havale modulunu ne yaptıysam çalıştıramadım

prestashopla default gelen bankwire gerekli yerleri doldurdum modul başarıyla guncellendi diyor ancak ödeme seceneklerinde gorunmuyor

buradan bankwire2 indirdim kurdum ödeme seceneklerinde görunuyor ancak tıkladığında ana sayfa geliyor

prestayı kullanıma açacam bu yüzden acamıyorum

eger bu modulu yapamayacaksam yerine önereceğiniz banka havale modulu varmıdır
teşekkürler

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • Create New...