Jump to content
  • 0

Presta 1.6.x - ustawienia modułów, templatka domyślna, admin


mastek

Question

Na początek chciałbym się z wszystkimi przywitać .... Witam :)

 

Jestem początkującym użytkownikiem prestashop, stawiałem już sklepy ale na innym śliniku opensource.

 

Czy ktoś życzliwy zechciałby mi wytłumaczyć łapotologicznie o co chodzi z tymi modułami, pozycjami.

Próbuje sam to ogarnąć ale dzieją się tam rzeczy dla mnie dziwne. Czytałem jakieś tutoriale i pisali tam że moduły się przypisuje do jakiejś pozycji i ustala na jakich stronach on ma być niewidoczny, ale niestety to mi tak nie działa.

 

Pierwsze problemy których nie umiem rozwiązać, a może po prostu nie da się tego osiągnąć z panelu administracyjnego:

 

1. Jak mogę dodać slider na stronie produktu http://www.presta.probna.eu/blouses/2-blouse.html

- Slider dodany jest w displayTopColumn ale nie wyświetla się na tej podstronie.

- jak wchodzę w jego edycję to nie widzę że jest gdziekolwiek wykluczony

2. W celach testowych chciałem usunąć slider z strony głównej, lecz nie rozumiem dlaczego aby go ukryć muszę usuwać z go dwóch pozycji: displayTopColumn, displayHeader.

- jak usunę go z displayHeader to sildera nie ma ale pojawiają się zdjęcia z tego modułu.

3. Kombinowałem coś z Edycją na żywo, chciałem usunąć ten baner, usunąłem, zapisałem ale niestety ciągle był on widoczny.

 

Z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki dla początkującego.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...