Jump to content
  • 0

Upgrade do 1.6.0.8 - kilka problemow


Mariusz_UK

Question

Witam.

Wlasnie postanowilem zrobic upgrade do wersji 1.6.0.8 z wersji 1.6.0.6. Moja strona jest ciagle w trakcie przerabiania standardowego szablonu na moj projekt. 

Po upgrade pojawilo sie jednak kilka bledow, Z niektorymi poradzilem sobie ale z kilkoma mam problem.

1. Nie mozna ponownie zainstalowac modulu Revolution Slidera na stronie glownej ani gdzies indziej.

2. Modul Scroll to Top nie dziala po ponownym zainstalowaniu ( uklony do Vekii i podziekowanie za ten modul )

3. Modul European Union Cookies Law nie daje sie zamknac przez nacisniecie przycisku ( ponownie uklony dla Vekki za modul ) 

4. Theme Life Configurator nie dziala ( jest ikona na stronie konfiguratora ale nacisniecie jej nie wysuwa okienka z ustawieniami )

5. Zdjecia na stronie produktu. Glowne - nie dziala Jqzoom. Po kliknieciu otwiera sie zdjecie w oknie, male zdjecia nie pozwalaja na zmiane glownego. Link tutaj

6. Nie dziala wysuwanie okna z modulu Top Horizontal Menu

7. Nie dziala wysuwane okno po dodaniu do karty zakupow produktu.

Prosze a jakos rade jak to rozwiazac. Czy moze juz ktos sobie poradzil z tymi problemami?

Pozdrawiam

Edited by Mariusz_UK (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

spróbuj włączyć CCC na karcie Wydajność  nie cache tylko te wszystki CCC minimify html itd. miałem to samo

Witam...

Tez zaczalem podejrzewac problem z szablonem ale... Zyxell miales racje. Po wlaczeniu wszystkich CCC  advanced parameters>performance>ccc wszystko wrocilo do normy. Slider, menu, cart, wlasciwie chyba wszystko wrocilo do normy..

Zyxell, dzieki za pomoc... Posprawdzam wszystko spokojnie pozniej. Pozdrawiam

 

ps. wlasnie sprawdzilem ze wystarczy wlaczyc tylko Move Javascript to the end i wszystko wraca do normy...

Edited by Mariusz_UK (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...