Jump to content

Dil dosyasını manuel olarak düzenlemek istiyorum YARDIM

Recommended Posts

Warning! Your PHP configuration limits the maximum number of fields allowed in a form: 1000 for max_input_vars.
Please ask your hosting provider to increase the this limit to 1434 at least or edit the translation file manually.

Dil dosyasını manuel olarak düzenlememi istiyor serverle ilgili kişi ile görüştüm onlarında yapailceği bir şey yokmuş manuel nasıl düzeltebilirim sizden yardım istiyorum teşekkürler

Bildiğimiz kadarıyla sadece dil dosyası düzenlemeyle ilgili bir sorun yaşanıyor, bunu da çözmenin malesef sunucu taraflı bir yolu bulunmamakta, dil dosyalarını bilgisayarınızda manuel olarak düzenlemenizi öneririz. Tek bir form içinde 1000 üzeri verinin post edilmesi normal bir durum değildir ve limitin artırılması sunucuda performans sorunlarına yol açacaktır.

böyle bir yanıt aldım napıcam bilmiyorum şuan

her sunucuda bu kod çalışmaya bilir, aslında bu kodun çalışması, servis sağlayıcı firmanın acemiliğini gösteriyor...bir yerde kapatıyorlar diğer tarafta açık bırakıyorlar...ve siz size kesinlikle olmaz diyorlar :) demek ki oluyormuş...

sorunun bu şekilde çözüldüğüne sevindim...kolay gelsin

• Create New...