Jump to content

Jak upravit počet čísel v čísle faktury


lyachin

Recommended Posts

Zdravím vás,

potřebuji změnit počet čísel faktury, protože po zadání prefixu to je děsně dlouhé. Teď tam mám prefix a pořád tam zůstává automaticky 6 číselných míst a já bych potřeboval 3. Nemá někdo nějakou radu?

 

 

Děkuji všem

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

to na to bohužel nemá žádný vliv. pokud nastavím např. 15, 015, 0015, 00015 - je to úplně jedno. Ve výsledku má faktura číslo 000015 - tedy 6-ti místné číslo a já bych to potřeboval upravit na 3. Jde s tím něco udělat?

 

 

Děkuji

 

 

Ještě doplním, že jde o prestashop 1.5

Edited by lyachin (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ano,

vytvářel jsem novou objednávku po změně nastavení, ale výsledek byl stejný. JInak používám modul Česká faktura.Posílám přístup do adminu v rámci PM.

 

Velice děkuji

Pokud používáte vlastní modul, tak tam asi bohužel nepomůžu, protože s modulem mám zkušenosti rozhodně menší než Vy...

Doporučuji se obrátit v tomto případě na autora modulu, bude to tak pro Vás nejrychlejší..

Link to comment
Share on other sites

Tak ještě doplním, že pokud odstraním z databáze PS_INVOICE_START_NUMBER, výsledek je, že s další objednávkou je to tam zpět opět duplicitně. Platí to i pro případ, kdy odstraním obě položky PS_INVOICE_START_NUMBER. Neví někdo, co s tím?

Link to comment
Share on other sites

V soubrou classes/pdf/HTMLTemplateInvoice.php zmente cislici 6 na pozadovany pocet cisel 

 

$this->title = HTMLTemplateInvoice::l('Invoice ').' #'.Configuration::get('PS_INVOICE_PREFIX', $id_lang, null, (int)$this->order->id_shop).sprintf('%06d', $order_invoice->number);

 

ujistete se ze tento soubor neni jiz prepsan v override/classes/pdf/HTMLTemplateInvoice.php pokud ano provedte zmeny tam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...