Jump to content

[VYRIEŠENÉ] Ako v objednávke zmeniť text "Bezplatne"


zplus2

Recommended Posts

Ahojte,

 

pri výbere spôsobu doručenia v objednávke mám pri Osobnom odbere po slovensky preložený text "Bezplatne". Čiže nie je tam namiesto napr. 4 Eur suma 0 Eur ale je tam text "Bezplatne".

 

V adminovi mám v časti Shipping naspodu v časti Poplatky pri výbere Osobný odber pre jednotlivé rozsahy zadanú normálne 0. Automaticky sa mi to ale mení na ten text.

 

Môže mi prosím niekto poradiť kde tento text môžem upraviť?

 

Mám PS 1.3.2.3

 

Vďaka.

Edited by zplus2 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 

z toho co píšete jsem nepochopil co přesně chcete upravit. Doprava osobní odběr? Chcete udělat namísto textu Zdarma text 0Eur? Chápu to tak dobře?

Chcem ten text zmeniť za iný text. Je v ňom pravopisná chyba.

Link to comment
Share on other sites

Aha, rozumím

 

toto by mělo být v Nastavení, Překlady a zvolte Překlady Obchodu. Možná se nebude jednat o doslovně stejná tlačítka, s verzí 1.3 jsem nepracoval již pěkně dlouho...

 

Poté co se dostanete v Překladech obchodu ke seznamu všech tabulek, klikněte na rozbalit vše a vyheldejte na stránce Bezplatne.

Toto pole byste měl najít v sekci order-carrier.

 

Případně mi zašlete do zpráv přístup na FTP, mělo by to jít změnít i přímo přes PHP soubor překladu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jé, super, ďakujem!

 

Je to presne tam: Tools - Translations - v časti Úprava prekladov z vyberača vybraný "Preklad: Obchod" a po kliknutí na SK vlajku a otvorení prekladov stačilo dať hľadať ten výraz.

 

Aké jednoduché. Moc ďakujem za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...