Jump to content
  • 0

Przekazanie zmiennej JS z pliku .tpl do klasy


satania

Question

Witam,

mam pytanko w jaki sposób mogę przekazać zmienną JavaScript do klasy. Korzystam z presty 1.5.2 i mam formularz zawierający listę stref. Za pomocą JS pobieram sobie wartość aktualnie wybranej opcji. Chciałbym przekazać ją do klasy Cart.php i przypisać ją do $id_zone. To pierwsza sprawa, druga sprawa czy odświeżenie diva który zawiera tabelkę z listą przewoźników sprawi, że po wybraniu opcji z selecta ceny zmienią się? Jeżeli takie rozwiązanie jest złe to w jaki sposób mogę rozwiązać problem stref i aktualizacji cen przewoźników.

 

Sprawa wygląda w sposób następujący na jednej stronie mam produkty(+ i -) dla ilości, następnie strefy, przewoźników i płatności. Zmiana + i - wpływa na tablekę z przewoźnikami i płatnościami(zmiena ceny w zależności od kwoty lub wagi). Teraz pojawił się problem ze strefami. Nie mogę sobie rozrysować w jaki sposób zmiana opcji w selekcie wpływa na cenę przewoźnika i w jaki sposób mogę to połączyć z wyświetlaniem wyników dla danej strefy. Błagam Was pomóżcie, bo siedzę nad tym już od prawie tygodnia i nie mogę tego rozgryźć.

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...