Jump to content
  • 0

Akceptacja regulaminu przy zamówieniach


mrova

Question

Witajcie,

chciałbym dodać checkbox do guest checkout i normalnego zamawiania, który będzie zawierał potwierdzenie zapoznania się z regulaminem sklepu. Domyślnie ma być odznaczony.

 

Jeżeli będzie on zaznaczony, zamówienie przejdzie do następnego etapu, jeżeli nie, to komunikat o błędzie i ew. prośba o zaznaczenie (lub np. jego podświetlenie na czerwono :) ).

 

Z tego co widzę edycja będzie przez plik authentication.tpl, ale nie za bardzo rozumiem dlaczego zmiany w nim wpływają na guest checkout, który powinien być obsługiwany przez order-opc-new-account.tpl (próbowałem coś w nim ruszać, ale żadnych zmian na stronie).

 

Jak zwykle, z góry dzięki za pomoc  :unsure:

 

 

-----

Przy okazji zapytam. Rozjechał mi się slider na głównej stronie (zdjęcia na boku z oryginalnego motywu). Gdzie mogę to poprawić? 

 

beznazwy_zps9e368e34.jpg

Edited by mrova (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ad 1.

Nic nie trzeba modyfikować w authentication.tpl.

Preferencje > Zamówienia > Ogólne > Warunki korzystania z usługi = TAK

W CMS musisz sobie napisać jakieś tam warunki czy regulaminy i wybrać tą stronę w "Strona CMS z Warunkami użytkowania".

 

 
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Super, znalazłem, działa :)

 

Czy dałoby się przenieść wszystkie marketingowe potwierdzenia typu newsletter do okna z wysyłką w którym pojawia się również informacja o akceptacji regulaminu?

 

Ze sliderem już sobie poradziłem :)

 

beznazwy_zps13da4082.jpg

Edited by mrova (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...