Jump to content
  • 0

Strona padła - brak strony


tjindy

Question

Witam,

 

półtora tygodnia temu dostałem zgłoszenie od klienta któremu kiedyś instalowałem PS w wersji 1.5.3.1 że się strona nie wyświetla. No  więc zacząłem drążyć temat i faktycznie - strona główna sklepu wogóle się nie pojawia. Pierwsze co zrobiłem to wywiad co ewentualnie było kombinowane/instalowane/updateowane ;) Sądziłem że da się łatwo dojść co mogło się wysypać - ale niestety, pracownik dodawał produkty, zwrócił w którymś momencie uwagę żę coś się dzieje z kategoriami (nie jest mi w stanie powiedzieć co było nie halo) aczkolwiek produkty dodał (bodajże 3 szt) i po tym fakcie strona przestała się wyświetlać. Nadmienię że przez 6-8msc. nie było najmniejszych problemów.

Zadzwoniłem do usługodawcy hostingu (nazwa.pl) ale biją się w piersi że to nie ich wina.

Przejrzałem chyba wszystkie posty w podobnych objawach ale nie mogę uzyskać od strony żadnego errora.

Stąd też zarejestrowałem się na tym zacnym forum ażeby poprosić o pomoc.

Jeśli ma ktoś jakiś ciekawy pomysł na podniesienie sklepu - będę wdzięczny za uwagi. Na chwilę obecną CMS nie podaje błędów (mam warna dla Smarty jedynie - optymalizacja). Cache wyczyszczony, 203 produkty w bazie i nie mam pojęcia od czego zacząć.

 

Pozdrawiam

TJ

 

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam raz jeszcze,

 

chyba znalazłem winowajcę.. w ferworze walki zacząłem wyłączać moduły i przy okazji czytać posty na tym forum. Jeden z nich przekierował mnie na listę modułów powodujących błędy - okazało się że moduł odpowiadający za górne menu powoduje taki stan rzeczy. Robię właśnie backup strony i biorę się za podmianę modułów które są oznaczone jako "wrażliwe" i mogą powodować niepożądane działania.

 

Pozdrawiam

TJ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...