Jump to content

Prosim o pomoc z objednavkov "cheque"


Tomáš

Recommended Posts

Caute prosim poradte mi ked objednavam ked dam postu alebo ako to je ze na druhy den a za cheque mi pita 7.95€ ako zmenim tuto ciastku prosim poradte diki


# V prvom rade si musíš ujasniť čo chceš robiť. Napr. platbu šekom som ani nenainštaloval, lebo čo robím skoro 20 rokov v obchode tak som sa s tým stretol iba začiatkom deväťdesiatych rokov.
# V druhom rade si musíš postupne nastaviť dopravu (dopravcov, hmotnostné a cenové rozsahy, zóny) podľa toho čo potrebuješ.
# Potom si nastav platby (meny, dane a hlavne obmedzenia platieb)

Oproti základnej inštalácii ja ešte používam Platbu v hotovosti pri osobnom odbere (príloha cashonpickup-tá prvá verzia mi nefungovala v PS 1.2.5.0 pre chybu v kóde - opravené).

A asi čo Ti najviac pomôže obmedzenie dopravcov (príloha - upravená pre PS 1.2.5.0) kde si pre jednotlivé spôsoby platby odškrtneš alebo neodškrtneš dopravcu.

Payment_Carriers_restrictions.zip

cashonpickup.zip

Link to comment
Share on other sites

Vdaka Clerc, skvele moduly, ja este pouzivam ShipToPay modul (je tu niekde na angl. fore), to dovoluje nastavit pre prepravcov rozne sposoby platby pri zadavani objednavky...

Prosim Ta, ako si dostal eurokalkulacku na svoju stranku ?

Link to comment
Share on other sites

Vdaka Clerc, skvele moduly, ja este pouzivam ShipToPay modul (je tu niekde na angl. fore), to dovoluje nastavit pre prepravcov rozne sposoby platby pri zadavani objednavky...

Prosim Ta, ako si dostal eurokalkulacku na svoju stranku ?


Aby sme nemiešali témy, nakoľko toto je fórum a nie dialóg, presúvam eurokalkulačku do fóra "Programovanie, Moduly a Grafický dizajn":http://www.prestashop.com/forums/viewthread/32814/programovanie_moduly_a_grafick_dizajn/eurokalkulaka_na_strnku
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...