Jump to content
  • 0

modyfikacja zamówienia


Memo84

Question

Witam

 

Dwa dni temu zauważyłem że przestała działac opcja modyfikacji zamówienia tj. kiedyś gdy chciałem dodać produkt do istniejącego zamówienia pojawiło się pole do wpisania nazwy po której produkt został wyszukiwany i można go bylo dodac, teraz po wpisaniu czegokolwiek w to pole nie wyszukuje nic :/ Nadmienię że opcja ta działa sprawnia w tworzeniu nowego zmówienia. Co może być powodem że przestało to działać, nie modyfikowałem kodu presty jedynie robiłem jakieś aktualizacje modówłów. Może to mieć związek z pojawieniem się gk.pngGlobKurier Quick Order ??

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wiesz co pomogło :)

 

Ja tego modułu nie używam i zastanawiam się jak on się sam zainstalował ale po odinstalowaniu wszystko zaczęło działać,a już chciałem pliki podmieniać na te z czystej instalki presty :)

 

dzięki za pomoc  

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Raczej nie powinno to mieć wpływu - jeżeli chodzi o ten moduł - sprawdzałem to i działa bez problemu. Jak wchodzisz w zakładkę zamówienia bierzesz po prostu dodaj nowy i szukasz klienta i dodajesz produkty do jego konta i tyle potem zmieniasz opcje płatności dostawy itp. I po problemie. Jeżeli status zamówienia masz już  ustawiony na wysłany wtedy nie masz możliwości już edycji i modyfikacji tego zamówienia - po prostu musiałbyś zmienić znów status zamówienia.

 

Sprawdź też czy masz produkty indeksowane - bo może zostały dodane do sklepu ale nie masz włączonej automatycznej aktualizacji katalogu  i tu też może być problem .

 

W zakładce preferencje->Wyszukiwanie sprawdź ustawienia i zobacz co masz indeksowane czy nie - jeżeli nie poczytaj co tam jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wiesz co przy dodawaniu nowego zamówienia wszystko działa poprawnie, problem jest tylko przy edycji już istniejącego . Status zamówienia mam na realizowane przycisk do dodania produktu w zamówieniu jest, ale po wpisaniu w pole wyszukiwania nazwy produktu nie wyszukuje mi mimo to żadnego produktu. Co do indeksacji to jest włączona a produkty są zindeksowane, najdziwniejsze jest to że wcześniej dodawałem produkty do zamówień i było ok a teraz nagle przestało to działać :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jak się zainstalował ? Już Ci mówię - w panelu admina po zalogowaniu na stronie głównej wyskoczyła Ci propozycja tego modułu i pewnie byłeś ciekawy co to jest kliknąłeś w to i instalacja sama poszła :) Warto taki fakt zgłosić firmie która ten moduł wydała :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...