Jump to content
  • 0

Zmiana ceny przy zmianie atrybutu


jaca754

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Wiecie może jak zrobić w sklepie (wersja 1.6), żeby po zmianie rozmiaru łóżka wskakiwała automatycznie inna cena? 

podpinam się pod temat. Do wersji 1.5 działało to jako "Reguły cenowe katalogu"i jako warunek ustawiało się atrybut, ale w 1.6 to kompletnie nie działa. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wygląda na to, że działa.

Edytujemy produkt,

edytujemy atrybut dla danego produkt,

i mamy opcję: wpływ na cenę (wzrost / zmniejsz)

W prescie 1.6 dziala to w sumie, bo po dodaniu do koszyka produkt wpada z ceną dobrą(zwiększoną lub zmniejszoną). Jedynie na karci eproduktu cena się nie odświerza. Ma ktoś pomysł jak poprawić odświeżanie ceny na karcie produktu?
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Testowałem na najnowszej wersji i po zmianie atrybutu cena ulega zmianie (na stronie produktu) w czasie rzeczywistym.

Mógłbyś udostępnić adres pod którym mogę coś takiego kliknąć testowo? Pół nocy przesiedziałem u siebie i nic :(

 

Mój sklep to niebieskiejablko.pl

(w trybie katalogu chwilowo).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Z ciekawostek dodam, że Zarządzaniu Produktami nie działa filtrowanie po kategoriach.

Może ja mam coś na sklepie ustawione, że mi się nie odświeżają takie rzezczy online (nie znam się na tym, to pewnie jakaś java, czy ajax robi). Może to ma związek?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wygląda na to, że działa.

Edytujemy produkt,

edytujemy atrybut dla danego produkt,

i mamy opcję: wpływ na cenę (wzrost / zmniejsz)

Przeczytałem Twój post dziś na spokojnie i to w sumie nie o to chodzi. Wiem, że można przy każdej kombinacji produktu (mam ich tysiące) dodać wpływ na cenę i to rzeczywiście zadziała.

Mi chodzi o to, jak zmusić prestę 1.6 do korzystania z Reguł Cenowych opartych o atrybuty.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam dokładnie ten sam problem co kolega. Nie wiem czy do tej pory udało się go rozwiązać. Po dodaniu atrybutów i ustawieniu wszystkiego cena jest poprawna ale tylko w koszyku natomiast w karcie produktu jest cena domyślna - nie zmienia się. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam czy istnieje wzrost ceny nie w cenie, ale żeby np. do produktu aktualnej ceny doliczał 15%

 

Np.

 

Mam rzecz kosztuje 10 zł jeżeli klient wybierze w innym kolorze to do 10 zł ma doliczyć 15 procent za usługe .

Wiem że mogę robić to ręcznie, ale wtedy wiecej zabawy .

Edited by grander (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam czy istnieje wzrost ceny nie w cenie, ale żeby np. do produktu aktualnej ceny doliczał 15%

 

Np.

 

Mam rzecz kosztuje 10 zł jeżeli klient wybierze w innym kolorze to do 10 zł ma doliczyć 15 procent za usługe .

Wiem że mogę robić to ręcznie, ale wtedy wiecej zabawy .

Generujesz kombinacje z kolorem standard i kolorem 15 % więcej . Do kombinacji 15% więcej na kalkulatorze w edycji każdego produktu dodajesz te +15 % i masz wieksza cene po wyborze produktu z kolorem 15%

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...