Jump to content
  • 0

Sklep dostępny po zalogowaniu


kbdrwnk

Question

Witam, mam pytanie czy jest możliwość aby, sklep był dostępny dopiero po zalogowaniu. Aa, dokładnie:

 

Zależy mi na tym aby tylko poszczególni klienci mieli do niego dostęp, którym wcześniej samodzielnie stworzę konta. Chciałbym aby klient na pierwszej stronie widział panel logowania i bez wpisania poprawnych danych konta nie mógł zobaczyć sklepu. Próbowałem poczynań w Grupach, wyłączając im wszystkie moduły, efektem tego było to, że odwiedzający widzieli jedynie logo i nie mogli przejść dalej, a mi zależy na tym aby istniał tam także Panel logowania, dla odwiedzających i gości. Gość który zalogowałby się, automatycznie został przeniesiony do grupy "Klienci", którzy mieliby odblokowane wszystkie moduły odpowiadające za widoczność i funkcjonalność sklepu ( Tak jak jest standardowo ). Czy można to zrealizować po przez odbieranie moduły grupom i dodanie konkretnego ( - ych ) odpowiadających za Panel logowania?

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No niestety nie działa, czysta strona z logiem. Cache wyczyściłem. Mam zatwierdzony jedynie ten moduł o którym była mowa, może źle? 

98858427016176837625.png

Mój szablon to "Dilecta", nie używam stand. Możliwe, że trzeba włączyć bloki odpowiedzialne za niego? 

Edited by kbdrwnk (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jeśli niestandardowy szablon to zmienia postać rzeczy.

Odpal Live Edit z Moduły -> Pozycje modułów -> na górze po prawej Live edit

 

Zobacz jaki moduł realizuje funkcję "Log in" na stronie głównej.

I ten moduł włącz w uprawnieniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak, ale przy "Log in" nic nie ma, są dostepnę na stronie głównej jedyne - "Dilecta slider, Homepage banners, Polecane prod.., New products slider, Manufacture slider". Pozatym to nic nie ma i te moduły zaczynają się od Headera ( Gdzie znajduje się log in ) do samej stopki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Właśnie sprawdziłem, że to niby zabezpieczenie poprzez uprawnienia do modułów to jeden wielki shit :(

Przez linki bezpośrednie typu:

index.php?id_category=1&controller=category

index.php?id_product=1&controller=product

można wchodzić gdzie się chce.

 

Także jest to rozwiązanie do d....

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Te rozwiązanie wydaje się dobre, moduł spełnia oczekiwania ale jest płatny i dość drogi! Może znajdzie się jakieś darmowe lub tańsze rozwiązanie? Mam jeszcze jedno pytanie, jak usunąć kartę produktu? Tak aby klikając na produkt w kategoriach, dodawalibyśmy go od razu do koszyka ( Podmieniając ten link ) a karta produktów nie działałaby. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...