Jump to content

Jak často dělat UPGRADE?


vanad

Recommended Posts

Rád bych se zeptal na doporučení. Mám několik měsíců verzi 1.5.6.1. Koupil jsem si k tomu šablonu. Strávil jsem neskutečně mnoho času sháněním různých modulů, dolaďováním css a html, úpravou překladů, zprovozněním všech funkcí. Ještě nejsem u konce a už teď vyšlo několik nových verzí. Nedokážu si představit nyní upgradovat s tím, že bych musel, byť jen polovinu té práce dělat znovu.  :(

Link to comment
Share on other sites

Nič neboj. Nová verzia 1.6 nestojí za nič. Nie sú tam žiadne novinky akurát tak nejaké vzhľadové ale to je tak všetko.

Ja mám 1.5.6.2 tiež s plateními modulmi a nemienim prechádzať na 1.6...Možno tak o pol roka až rok

Link to comment
Share on other sites

Tvrdit že nestojí za nic bych si tedy netroufal. ( a se smíchem větu akorát nějak vzhledově ) 

Ano počkal bych na odladění některých prvků ( které měla i 1.5 jako problémové ) 

rozhodně nesázet na One-click upgrade a vše bude hotovo ... 

Ale rozdíly tu jsou jako třeba upuštění od zastaralého Microsoft silverlight které značně omezovalo využití na systémech android nebo Aplle .. atd .... 

 

o vzhledu to tedy jen není 

Link to comment
Share on other sites

naštěstí  presta měla tento problém pouze jednou a ten byl během 24 hodin vyřešen... Jsou lidi co tu dobře funguji s 1.2 , 1.3 dost jich stále běží 1.4 která dokonce snad ještě pár nadšenců i udržuje ve vývoji.. 

druhá strana mince jsou nové standarty internetových vyhledávačů a standartů v e-shopech. 

s každou novou verzí ( teď myšleno 1.4 vs 1.5 vs. 1.6 ) jsou některé dříve placené moduly již v základu.

 

Je to na Vás co od toho čekáte Ať ve funkcích tak ve vzhledu ...

co se mění  v každé verzi mate v changelogu... zde si odpovíte jestli řešit či neřešit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...