Jump to content

Instalace Presty s CZ


MarekM

Recommended Posts

Stáhl jsem si prestashop s CZ tento:
http://www.multiload.cz/stahnout/55935/prestashop-1-2-2-modules-cz-ver-1-3-komplet-by-ctc-zip/
A při překopírování na FTP když zadám adresu, píše to:

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/www/nakupujemeonline.cz:/tmp:/var/lib/php5) in /home/www/nakupujemeonline.cz/subdomeny/www/config/config.inc.php on line 26

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/nakupujemeonline.cz/subdomeny/www/config/config.inc.php:26) in /home/www/nakupujemeonline.cz/subdomeny/www/classes/Tools.php on line 42

Co s tím?

Link to comment
Share on other sites

Jestli to dobře chápu, nakopíroval jsi již komplet všechny soubory na FTP a teď se snažíš spustit instalaci? Jsi si jistý, že máš na serveru opravdu všechny soubory? Doporučuji je na server nahazovat přes FileZillu, která umí lépe navazovat na ztrátu připojení při uploadu, než třeba Total Commander nebo některé jiné...

Jinak tuhle verzi češtiny jsem vůbec netestoval, tak když tak vyzkoušej nainstalovat Prestu z originální instalace bez češtiny a češtinu tam "doládovat" až po instalaci...

Link to comment
Share on other sites

Jestli to dobře chápu, nakopíroval jsi již komplet všechny soubory na FTP a teď se snažíš spustit instalaci? Jsi si jistý, že máš na serveru opravdu všechny soubory? Doporučuji je na server nahazovat přes FileZillu, která umí lépe navazovat na ztrátu připojení při uploadu, než třeba Total Commander nebo některé jiné...

Jinak tuhle verzi češtiny jsem vůbec netestoval, tak když tak vyzkoušej nainstalovat Prestu z originální instalace bez češtiny a češtinu tam "doládovat" až po instalaci...


OK, nainstaloval jsem 1.2.4 Prestu, překopíroval na FTP soubory z
http://www.multiload.cz/stahnout/55933/cz-prestashop-1-2-x-x-by-ctc-ver-1-3-zip/

A ted soubor cz-prestashop1.2.XXX-FINAL-by-cvrkon.sql Co s ním?
Když se ho snažím naimportovat do tabulel v phpadminu v sekci import tak to hlásí


Chyba

SQL-dotaz:

INSERT INTO `ps_category_lang` ( `id_category` , `id_lang` , `name` , `description` , `link_rewrite` , `meta_title` , `meta_keywords` , `meta_description` )
VALUES (
'1', '3', 'Výchozí stránka', '', 'home', NULL , NULL , NULL
);

MySQL hlásí: Dokumentace
#1046 - No database selected


Dávám znakovou sadu souboru - utf8
Link to comment
Share on other sites

Importuj raději tu verzi SQL souboru s "Replace" - najdeš ji v tom tématu s češtinou - pak by to chybu psát nemělo... Jinak si projeď to nápovědné téma k češtině, jsou tam řešení některých problémů, které se vyskytly...

Link to comment
Share on other sites

SQL-dotaz: 

REPLACE INTO `ps_category_lang` ( `id_category` , `id_lang` , `name` , `description` , `link_rewrite` , `meta_title` , `meta_keywords` , `meta_description` ) 
VALUES (
'1', '3', 'Výchozí stránka', '', 'home', NULL , NULL , NULL 
);



MySQL hlásí:  
#1046 - No database selected



píše to to samé :(

Link to comment
Share on other sites

SQL-dotaz: 
...
MySQL hlásí:  
#1046 - No database selected





To evidentně znamená, že nemáš vybranou databázi. V phpadminu napred vyber presta databazi a pak teprve zvol zalozku SQL pro vlozeni SQL prikazu nebo pouzij SQL prikaz "USE".
Link to comment
Share on other sites

Děkuji bylo to tím, ještě se zeptám, jestli lze EN jazyk vyblokovat, u FR se podařilo ale u EN to hlásí že je default a nejde to.

PAk tam mít pouze CZ měnu mám tam eura a pound


Napred nastav default menu na CZK a pak muzes smazat vsechny meny krome CZK.
Link to comment
Share on other sites

Děkuji už jsem na to přišel, ještě se zeptám mám základní cenu zboží nastavenou na 1149Kč a koncová cena je 1199Kč, proč se připočítává 50Kč, daň mám bez daně.


Presne 50Kc nevypada jako dan, spis tipuji na postovne nebo balne.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...