Jump to content

Vyřešeno / Chyba pri vyrizovani pozadavku / Error while serving request


qubiik

Recommended Posts

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Změnil jsem poskytovatele webhostingu a nainstaloval jsem PRESTu do podsložky /www/eshop/, nastavil všechna práva a nainstaloval češtinu. Tak jako už jsem to dělal desetkrát.. Ovšem nyní mám problém s chybovou hláškou, která se mi zobrazí při pokusu o vymazání kategorie, výrobce či výrobku, zaměstnance - prostě čehokoliv. Samotná akce vymazání se provede, ovšem vždy s přesměrováním na tuto hlášku:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Chyba pri vyrizovani pozadavku

Server nevratil zadnou webovou stranku, kterou by bylo mozne zobrazit.
Pravdepodobna pricina teto chyby je ve scriptu, ktery webovou stranku generuje.

Error while serving request

Server didn't return any web site which can be shown.
Probable cause of problem is in script which generates this web page.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Několikrát jsem provedl reinstall, ovšem se stejným výsledkem. Mohli byste mi, prosím, poradit, jak toto vyřešit?

Webhosting mám u active24.

Předem děkuji!
Jakub

Link to comment
Share on other sites

takze chapu to tak ze mate prestu nainstalovanou na domene 2.řádu neco ve smyslu www.vasedomena.xx/eshop
pri instalaci se pravdepdobne vse nahralo spravne ...jediny co tak pisete ze jste zmenil hosting znamena to ze jste presouval i databazi?A presouval i config.inc.php?V nem mohou byt spatne nastaveny cesty pripadne i v nastaveni se muze ukazat chybka(v nastaveni jde zadat cestu k shopu takze normalne je tam lomitko vy by jste tam mel mit /eshop) pripadne jeste znovu vygenerovat htaccess a editovat v nem stranky s chybama (typicky 404,500 apod..) nebo zkusit dopsat parametry jako basedir , nebo rewritebase pokud ciste na www zadnou prezentaci nemate a chcete smerovat rovnou do /eshop pod www.
vic me nenapada:-) Drzim palce
PS:jinak nekde lze zapnout aby vam to vypsalo php skipt u kteryho dojde k tyhle chybe
PPS: pripadne taky muze chybet nejaky soubor pokud jste kopiroval na ftp rucne...

Link to comment
Share on other sites

takze chapu to tak ze mate prestu nainstalovanou na domene 2.řádu neco ve smyslu www.vasedomena.xx/eshop
pri instalaci se pravdepdobne vse nahralo spravne ...jediny co tak pisete ze jste zmenil hosting znamena to ze jste presouval i databazi?A presouval i config.inc.php?V nem mohou byt spatne nastaveny cesty pripadne i v nastaveni se muze ukazat chybka(v nastaveni jde zadat cestu k shopu takze normalne je tam lomitko vy by jste tam mel mit /eshop) pripadne jeste znovu vygenerovat htaccess a editovat v nem stranky s chybama (typicky 404,500 apod..) nebo zkusit dopsat parametry jako basedir , nebo rewritebase pokud ciste na www zadnou prezentaci nemate a chcete smerovat rovnou do /eshop pod www.
vic me nenapada:-) Drzim palce
PS:jinak nekde lze zapnout aby vam to vypsalo php skipt u kteryho dojde k tyhle chybe
PPS: pripadne taky muze chybet nejaky soubor pokud jste kopiroval na ftp rucne...


Ano, chápete správně, ovšem s tím, že se jedná o novou, čistou instalaci PRESTy (po kontrole je PS adresář nastaven správně /eshop/) včetně nové databáze, což dle mého názoru vylučuje možnost chybné cesty .

Ve www poběží normální prezentace, proto je nutná cesta domena/eshop/, tedy směrování pouze zde nepřipadá v úvahu. Moc děkuji za radu, ale takto problém bohužel vyřešit nemohu.

Nenapadá, prosím, ještě někoho, v čem by mohl být problém?
Link to comment
Share on other sites

no jeste muzete cvicne zkusit naisntalovat to na domene 3.radu... eshop.vasedomena.xx

taky nikde neuvadite co mate za verzi presty(jinak tohle reste s hostingem pokud si nedokazete najit chybu sam...meli by mit pristup do error logu)

Link to comment
Share on other sites

no jeste muzete cvicne zkusit naisntalovat to na domene 3.radu... eshop.vasedomena.xx

taky nikde neuvadite co mate za verzi presty(jinak tohle reste s hostingem pokud si nedokazete najit chybu sam...meli by mit pristup do error logu)


Verze 1.2.4. Dobrá, pokusím se kontaktovat poskytovatele. Pokud by měl někdo nějakou radu, budu rád. Vyřeším-li problém, podělím se.
Link to comment
Share on other sites

no pokud jeste hledas chybu.... pak tady je ukazka jak zapnout vypis chyb
http://www.prestashop.com/bug_tracker/view/2892/


Dobrý den,

ano, stále problém řeším, respektive stále čekám na vyjádření poskytovatele webhostingu.

Vyzkoušel jsem Vaši radu, ovšem kde přesně se má chybová hláška vygenerovat (kde najdu výpis chyb)? Po zopakování mého problému se nic neobjevilo.

Děkuji.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...