Jump to content

Prestashop pre začiatočníka: zvládnem ho?

Recommended Posts

Dobrý deň,

idem robiť nový eshop, pričom už mám skúsenosti s tvorbou stránok (aj eshopu) vo Wordpresse. Nie som programátorka, ale zvládam bežné úpravy html a css.

Keďže woocommerce pre WP má svoje limity a administrátorská časť asi pre väčšie eshopy nie je úplne ideálna, uvažujem o prechode na Prestashop.

Preto by som sa vás rada opýtala na skúsenosti: zvládne prestashop aj neprogramátor? Myslím jednoduché veci - inštalácia na server/ webhosting, pridanie a dizajnové úpravy zakúpenej témy, bežné nastavenia, prípadne preklady nejakých pluginov alebo zmeny defaultných textov atď. Skrátka žiadne veľké zásahy.

Ak máte skúsenosti s woocommerce, viete to porovnať? Čo je v akom prípade lepšie použiť?

Vopred vám ďakujem za názory.

Urcite to zvladnes. Preklad, instalacia modulov aj vzhladu prebieha cez administraciu. Mam v obchode cez 2400 produktov a bezi bez problemov.

Instaluj verziu 1.5.6.2 nie tu, co vysla.

V pripade problemov mi napis na mail tomas@tbs.sk a pomozem ti pripadne poslem link na demo stranku kde si mozes prestu skusit

• Like 1

• 7 months later...