Jump to content

Jak odstranit tax u zboží (dph)


Mako23

Recommended Posts

Zdravím,

rád bych u zboží a ve fakturách v pdf odstranil položku "tax incl." ale nepřišel jsem na to jak. Hledal jsem i na anglickém fóru, ale bohužel na tom nejsem s AJ moc dobře, takže jsem to nenašel. Prolezl jsem snad celou administraci a myslel jsem si, že jsem našel řešení v "Preferences > Products" a pak v "Price display". Zde sice změny šli provést ale ani jedna mi nevyhovuje. Buďto si mohu zobrazit "tax included" nebo "tax excluded" a nebo obojí, jenže já bych tam nechtěl mít zobrazeno nic a nevím jak na to :). Poradí někdo zkušenější?

Link to comment
Share on other sites

Nemám to čas odskúšať, lebo sme platcami DPH ale myslím si že sa to dá nastaviť tak že pri nastavení tovaru dáš tax incl., v nastavení dane vymažeš všetky alebo necháš iba 0%-nú daň a na kartách nahráš ceny bez dane. Je potrebné to otestovať a prípadne zmeniť tieto nastavenia.

Link to comment
Share on other sites

Bude v tom nějaká finta, protože všechny věci které by tu tax měli odstranit nefungují.

prsut

Tohle byla první věc co jsem zkoušel, mimoto si myslím, že když mám ty daně neaktivní (stejně jako to máš na obrázku) tak je to ve výsledku jedno jestli je ta daň povolená či ne.


Clerc

Já jsem neplátce a právě proto mi to tam dost překáží :) to co píšeš jsem zkoušel taky hned na začátku, tedy u záložky "Daň" jsem vložil "Bez daně" a nemělo to vliv.


kubik104

Mohl by jsi to nějak rozvést? Taky mě napadlo že bych to nějak "technicky" odstranil, jenže to tax include se zobrazuje i ve fakturách v pdf.

Link to comment
Share on other sites

Keď nechceš mať nikde zmienku o DPH vyzerá že to musíš opraviť (vymazať) vo všetkých templatoch a mailoch ktoré používaš. S cenami nie je problém lebo budú také aké napíšeš. Ešte Ti doporučujem napísať do faktúry "Nie som plátcom DPH" ako to vyžaduje zákon. Najjednoduchšie je to napísať v Nastaveniach do Kontaktných údajov v časti firemné údaje a bude sa to objavovať v spodnej časti faktúry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...