Jump to content

Omylem jsem si smazal administrátorský účet do BO...


mhhory

Recommended Posts

Ahoj,
mám problém a to je ten, že jsem si v administraci smazal svůj (jediný) účet pro přihlášení.... ten vůbec nevím kde mám nastavit e-mailovou adresu a heslo....

nechá se to někde a můžete někdo poradit.

díky.

Link to comment
Share on other sites

Postup nalezneš zde: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/12875/hlavn_diskuze/neplatne_pihlen_do_administrace je obdobný jako když jsi si smazal svůj účet. Najdi si v databázi tabulku employee, pokud ji máš prázdnou tak ji naimporuj viz. příloha a uprav si ji podle sebe. Heslo si vygeneruješ podle návodu na odkazu.


heslo mám vygenerované, bohužel nevím jak ji mám vyplnit, jak získám nový e-mail a heslo pro přihlášení... nevím totiž kde co vyplnit...

v databázi mám toto.

13209_SrFwJSPROFPD1HNyQB7V_t

Link to comment
Share on other sites

Otevři tu tabulku employee zvol projít místo struktura a dej upravit a do id_employee si napiš 1, id_profile si napiš 1, lastname (příjmení), firstname(jméno), email (tvůj email), passwd ( vygenerované heslo) , last_passwd_gen (datum poslední zněny hesla), active (1).

Link to comment
Share on other sites

Otevři tu tabulku employee zvol projít místo struktura a dej upravit a do id_employee si napiš 1, id_profile si napiš 1, lastname (příjmení), firstname(jméno), email (tvůj email), passwd ( vygenerované heslo) , last_passwd_gen (datum poslední zněny hesla), active (1).


bohužel asi jsem lama... nebo fakt nevím...
když dám upravit, tak to píšu místo toho SLOUPEC nebo kde, to přepisuji Id_profilel = 1 atd...
Link to comment
Share on other sites

Vygeneroval jsi si znova heslo a změnil jsi ho pro úpravě tabulky employee? Pokud ti to opět nejde tak si požádej hosting o zálohu databáze k době kdy ti to fungovalo a vyměň databázi.


Tak jsem to už vyřešil, podle návodu zde:

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/26459/general_discussion/solved_accidently_delete_admin_account

DÍKY VŠEM ZA RADY.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...