Jump to content
  • 0

Poczta polska wysyłki po mniejszych kosztach konfiguracja.


RSI-SHOP

Question

Witam.

Mam pewien problem odnośnie konfiguracji wysyłek.

Sprawa ma się tak :

1. Mam np. 100 produktów

2. Ze 100 produktów tylko 50 ma przypisaną wagę reszta tej wagi nie ma bo akurat nie może jej mieć.

3.Chcę teraz ustalić cenę wysyłki dla produktów z zakresem od wagi dostawcą będzie Poczta Polska

 

Czyli wychodzę w sposób dostawy i wybieram :

- zostanie zastosowane kiedy waga jest >= 0 

- zostanie zastosowane kiedy waga jest < 1 kg.

 

Wybieram kraj i wpisuję cenę np. 10 zł. Dalej ustawiam zachowanie/wynik poza zakresem : wyłącz sposób dostawy ( jeżeli przekroczy tą wagę ) lub druga opcja zastosuj najwyższy koszt ceny w przypadku przekroczenia wagi tj. ma przekierować na kuriera za 17 zł. W zakładce wysyłka mam ustawionego dostawcę Poczta Polska (czyli ten zakres wagowy ). Tutaj o zakres wagowy liczy wagi adekwatnie do ceny.

 

Teraz mam problem  z produktami które nie mają wagi - kurier domyślny dalej poczta polska. I kiedy dodaję taki produkt do koszyka dalej widniej mi cena 10 zł. Po prostu nie odczytuje mi już ustawionego kuriera dla cen czyli np.DPD koszt 17 zł ( bez względu na wagę czy wartość zamówienia ) waga w tym momencie nie powinna być brana dla takich produktów pod uwagę, a jest  i to przez pocztę polską cały czas te 10zł.

Może tym razem jakoś lepiej udało mi się to opisać... W czym robię błąd ? Że nie rozróżnia mi tych kurierów ?

Zakres cen jak i zakres wag też ustawiłem.... kombinuje już pół dnia.

Edited by mroczus87 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...