Jump to content

Question

Witam

Mam pytanie odnośnie jednego z 2 sposobów składania zamówienia. Ktoś wie jak usunąć kilka pozycji przy rejestracji nowego użytkownika. Oraz jak zrobić aby usunąć button Zapisz aby dane zapisywały się automatycznie po wprowadzeniu.

7c453ab94c235bccgen.jpg

A już całkiem było by super jak by ktoś mi zdradził gdzie mogę przy każdej z pozycji dodać podpowiedz w stylu:

 

Kod pocztowy*                                                                              (np. 00-000)

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

podpowiedzi się w miarę prosto robi. Poczytaj sobie o walidacji formularzy w jquery.

Co do ukrycia pół, to możesz to załatwić display "none", lub nawet lepiej w komentarz ująć. 

 

Wszystko fajnie pięknie - tylko w jakich plikach to mogę zrobić. Jestem nowicjuszem jeżeli chodzi o preste. Potrzebuje jeszcze łopatologicznego języka aby coś ustawić :P Ogólnie dzięki że tak szybko opowiedziałeś :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

to będzie chyba "order-opc-new-account.tpl" choć głowy już za to nie daje, w kazdym bądź razie, któryś z "orderów".

Zakomentuj "address2" (to odpowiada za drugą linię) i zobacz czy działa, jak nie to poszukaj innego pliku :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...