Jump to content
  • 0

Wielki problem! Nie można kupować


kamiiru

Question

Przepraszam że spamuje forum ciągle moimi problemami ale wszystko było ładnie i pięknie, przystąpiłem do testu całego sklepu (wszystko po kolei) i nagle okazało się że w ogóle nie da się nic kupić. Nie można nawet się zarejestrować. Zreszta spróbojcie sami, strona to www.silentech.pl 

Pliki instalacyjne były pobrane z oficjalnej strony i wszystko działalo poprawnie, nie jest to wina szablonu gdyż przed zakupieniem go testowalem na serwerze sprzedawcy i działało. Mój serwer to hekko więc też powinno być ok. Czy musze robić reinstal wszystkiego? Co moze powodać że rejestracja nie chce działać? POMOCY :( 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zrobione, włączyłem w config wszystko na true i on i nie widać żadnych błędów. Dodam że sklep ma włączoną funkcje kupowania jako gość która nie działa i również nie wyświetlają się żadne blędy. A przy próbie rejestracji podaje maila, klikam OK i strona sie po prostu odświeża.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cóż jeśli nikt nie wie to chyba zaczne reinstall :(

EDIT: Wgrałem inny szablon na próbe i okazało się że wszystko działa, dziwne. Gdy ogladalem ten szablon to tez wszystko działało, a umnie już nie. Skontaktuje się ze Sprzedawcą, a w międzyczasie może ktoś wie które pliki w szablonie moga odpowiadac za takie błędy jak brak mozliwosci rejestracji i brak mozliwosci kupowania jako gosc? 

I przepraszam za ogólną panikę, już się uspokoiłem i obiecuje poprawę :)

 

EDIT2: Wyłączenie przyjaznego URL naprawiło problem i znów wszystko działa oprócz kupowania jako gość.

Edited by kamiiru (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...